Godziny pracy świetlicy

7.00 - 17.00

Świetlica szkolna w naszej szkole jest zorganizowana w dwóch pomieszczeniach: dla uczniów klasy I i IV oraz oddzielne pomieszczenie dla uczniów klasy VII i gimnazjalistów.

W ramach pracy świetlicy uczniowie moga korzystać z różnorodnych gier i zabaw oraz pomocy szkolnych, a także czynnie spędzać czas w kąciuku sportowym.

Opiekunowie i starsi wolontariusze służą pomocą w nauce i przy odrabianiu prac domowych. Ponadto uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności plastyczne, taneczne i językowe.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ PROWADZONYCH W RAMACH KÓŁEK ZAINTERESOWAŃ:
Poniedziałek   11.45 – 12.30 gry i zabawy ruchowe (mgr Paweł Pakuła)
                       12.30 – 13.30  kółko plastyczne (mgr Sylwia Modlibóg)
Wtorek            11.45 – 12.30 zabawy w teatr (mgr Sylwia Mazur)
Środa              12.50 – 13.20 zabawy j. niemieckim dla klasy IV (mgr Agnieszka Glazer Białkowska)
Czwartek         12.50 – 13.10 zabawy językiem niemieckim dla klas I (jak wyżej)
Piątek              12.50 – 13.35 kółko wokalno –taneczne (mgr Dominika Łętowska)

Dzialalność świetlicy jest powiązana z realizacją żywienia na stołowce szkolnej, w której uczniowie mogą korzystać z obiadów, a także z realizacją programu przeznaczonego dla uczniów klasy I i IV "Szkoła z witaminą" w ramach którego uczniowie otrzymują mleko oraz owoce i warzywa.

Do świetlicy uczeszcza ponad 60 uczniów młodszych i ponad 20 starszych, dzialają 4 grupy świetlicowe pod opieką 7 wychowawców i kierownika świetlicy mgr Sylwii Modlibóg.

Regulamin świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej nr 7

Karta zgłoszenia dziecka na świetlicę