SmodCMS

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE ORAZ ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 1

 

 

ZAJĘCIA WYRÓWNUJACE SZANSE EDUKACYJNE ORAZ ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 1 W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

PRZEDMIOT

KLASA

RODZAJ ZAJĘĆ / DZIEŃ TYGODNIA/ GODZINA

NAUCZYCIEL

JĘZYK POLSKI

I, II, III

- zajęcia rozwijające zainteresowania – koło dziennikarskie, przygotowanie do konkursów (co 2 tygodnie – poniedziałek 7.15 – 8.00)

- zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne – wtorek 7.15 – 8.00

mgr M. Łacińska – Ogórkiewicz

 

 

I, II, III

- zajęcia rozwijające zainteresowania – koło sympatyków filmu i teatru

- zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne – czwartek 13.40 – 15.15

mgr A. Kowalczyk

 

 

I, II, III

- zajęcia rozwijające zainteresowania – środa 7.10 – 7.55

- zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne – wtorek 7.10 – 7.55

mgr J. Waszkiewicz

 

 

HISTORIA

wos

I, II, III

Szkolne Koło Historyków i Młodych Obywateli

- wtorek 15.15 – 16.00; czwartek 13.40-14.30

mgr J. Prychodko

 

 

I, II, III

- zajęcia rozwijające zainteresowania – Koło Miłośników Historii – wtorek 7.10 – 7.55

- zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne – środa 7.10 – 7.55

mgr M. Archman – Orczykowska

 

 

3d

Szkolne Koło Historyków i Młodych Obywateli

- czwartek 14.30 – 15.30

mgr A. Tylec

 

 

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE/ plastyka /zaj. techn.

I, II, III

- zajęcia rozwijające zainteresowania - wtorek 14.30 – 16.00

 

mgr S. Teresińska

 

JĘZYK ANGIELSKI

I, II, III

- zajęcia rozwijające zainteresowania – poniedziałek 14.30 – 15.15

- zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne – czwartek 14.30 – 15.15

mgr J. Białas

 

 

I, II, III

- zajęcia rozwijające zainteresowania – wtorek 14.30 – 15.15

- zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne – środa 14.30 – 15.15

mgr J. Pieszczek

 

 

JĘZYK NIEMIECKI

III

I, II, III

- zajęcia przygotowujące do egzaminu – środa 14.30 – 15.15

- zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne – wtorek 14.30 – 15.15

- mgr M. Kędzior - Rogala

 

I, II, III

- zajęcia rozwijające zainteresowania – czwartek 14.30 – 15.15

- zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne – środa 14.30 – 15.15

mgr A. Glazer – Białkowska

 

MATEMATYKA

2c, 3c

- zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne – czwartek 14.30 – 15.15

mgr J. Hejczyk - Zubień

 

I, II, III

- zajęcia rozwijające zainteresowania – poniedziałek 7.15 – 8.00

- zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne – wtorek 7.15 – 8.00

mgr A. Jurczak

 

 

 

I, II, III

- zajęcia rozwijające zainteresowania – czwartek 7.15 – 8.00

- zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne – środa 7.15 – 8.00

mgr I. Jeziorowska

 

 

FIZYKA / matematyka

I, II, III

- zajęcia rozwijające zainteresowania – piątek 7.15 – 8.00

- zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne – poniedziałek 7.15 – 8.00

mgr E. Stańko

 

 

CHEMIA

I, II, III

- zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne i rozwijające zainteresowania – piątek 13.40 – 14.25

mgr A. Skalbmierska

I, II, III

- zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne – wtorek 7.15 – 8.00

Mgr J. Krzykawska

BIOLOGIA

I, II, III

 

- zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne – poniedziałek 13.40 – 15.15

mgr J. Landecka

 

GEOGRAFIA

I, II, III

- zajęcia rozwijające zainteresowania – wtorek 14.30 – 15.15

- zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne – poniedziałek 14.30 – 15.15

mgr J. Bartocha

 

 

INFORMATYKA

I, II, III

- zajęcia rozwijające zainteresowania – poniedziałek 7.15 – 8.00

- zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne – środa 14.30 – 15.15

Mgr K. Wołkowski

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

I, II, III

- zajęcia rozwijające zainteresowania - piłka siatkowa – czwartek 14.30 – 16.00

 

mgr Z. Jasiński

 

I, II, III

- zajęcia rozwijające zainteresowania – koszykówka – poniedziałek, środa 14.30-16.00

mgr A. Ćwik

 

I, II, III

- zajęcia rozwijające zainteresowania – piłka ręczna chłopców – piątek 14.30 – 16.00

mgr S. Magdziak

RELIGIA

I, II, IIId

- zajęcia rozwijające zainteresowania – środa 14.30 – 15.15

- zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne – wtorek 14.30 – 15.15

mgr M. Nowak

 

 

IIIa IIIb, IIIc

- - zajęcia rozwijające zainteresowania – zespół wokalno – instrumentalny – czwartek 17.00 – 18.45

Ks. R. Madej

 

PEDAGOG

I, II, III

- doradztwo edukacyjno – zawodowe – czwartek 12.00 – 13.30

mgr M. Sieroda

 

PSYCHOLOG

I, II, III

- zajęcia terapeutyczne / psychoedukacyjne – piątek 14.00-14.45

mgr N. Sitko

 

BIBLIOTEKA

I, II, III

- koło biblioteczne – poniedziałek 13.40– 14.25

czwartek 13.40 – 14.25

mgr M. Żelazna