Święta z książką

10.12.2017

Z przyjemnością informujemy, iż z dotacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zakupiliśmy wiele interesujących pozycji książkowych do biblioteki szkolnej.

Zbliżają się Świętą Bożego Narodzenia i związana z nimi przerwa świąteczna – to dobry czas  na czytanie.
Wszystkich pasjonatów czytania, i nie tylko, zapraszamy do biblioteki na poszukiwanie pasjonującej lektury. Zachęcamy również do „odwiedzenia” zakładki „biblioteka”. Znajdziecie tam między innymi informacje o godzinach pracy biblioteki, korzyściach czytania, a także zdjęcia  wybranych książek – nowości, wykonane przez uczniów.
Życzymy przyjemnej lektury.

„Kocham książkę dlatego, że wprowadza mnie w mój świat, że odkrywa we mnie bogactwa, których nie przeczuwałem”
                                                                                                                          Jarosław Iwaszkiewicz

Z okazji zbliżających się świąt biblioteka składa uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły
serdeczne życzenia.

Niech te święta i wieczór Wigilii upłyną Wam w pokoju i rodzinnej atmosferze,
przy serdecznych życzeniach, zapachu gałązki świerkowej i kolędach.
A świąteczne tradycje niech odnowią waszą nadzieję na Nowy Rok 2018.