EuroWeek - Szkoła Liderów

24.09.2017

Serdecznie zapraszamy uczniów klas gimnazjalnych i uczniów 7 klasy szkoły podstawowej do udziału w przygotowanej przez Europejskie Forum Młodzieży edycji projektu szkoleniowego EuroWeek - Szkoła Liderów.

Termin: 20-24.03.2018 (wt-sb)

Zajęcia odbędą się w malowniczo położonej górskiej miejscowości w Kotlinie Kłodzkiej.

Zajęcia (od 50 do 100%) będą prowadzone w języku angielskim przez szkoleniowców i wolontariuszy z Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Austrii, Rumunii, Dominikany, Argentyny, Meksyku, Litwy, Łotwy, Indonezji, Chin, Hiszpanii, Gruzji, Finlandii, Wietnamu, Kenii, Nepalu, Indii, Kolumbii, Ugandy, Etiopii, Gwatemali, Filipin, Macedonii, Chorwacji, Turcji i Peru.

Koszt: 360 zł + dojazd pociągiem (pierwsza wpłata w wysokości 100 zł do 20.10.2017 r. Kolejne 4 raty po 65 zł). Cena obejmuje pełne wyżywienie i noclegi.

Zapisy u nauczycieli języka angielskiego.