Wyniki konkursu

22.06.2017

“ PIĘKNO NIE JEST PISANE NA TWARZY, PIĘKNO JEST ŚWIATŁEM W SERCU”

I Ty zwróć uwagę na problem przemocy wśród najmłodszych.

W naszej szkole został zorganizowany szkolny konkurs wspierający
Ogólnopolska Akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:
” Kochaj mnie – nie bij mnie”

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy tworząc akcję "Historia Misia" chciała zwrócić uwagę na problem przemocy wobec dzieci. Niestety wciąż słyszymy, że do szpitali, dla których WOŚP kupuje sprzęt medyczny, trafiają dzieci, których obrażenia zostały spowodowane agresywnym zachowaniem osoby dorosłej. Nie zgadzając się z taką sytuacją i stanowczo protestując przeciwko takim zachowaniom, Fundacja postanowiła spontanicznie zorganizować akcję "Historia Misia".

Uczniowie rywalizowali w kategoriach: wiersz, praca plastyczna i fotografia. Poniżej podajemy wyniki :

Kategoria: wiersz:
Julia CZECHOWICZ

Kategoria: praca plastyczna
Jakub BAKOWSKI
Kinga KACZMARSKA
Natalia Milej

Kategoria : fotografia
Patrycja OBRUŚNIK

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym! Jesteśmy dumni z Waszych prac oraz doskonałej postawy obywatelskiej.

Konkurs przygotowały i przeprowadziły panie: Joanna Waszkiewicz i Agnieszka Kowalczyk.
Relację przygotowała:  Agnieszka Kowalczyk