SmodCMS

Sukcesy Szkoły

 

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 1

w I i II semestrze roku szkolnego 2015/2016

 
 
    

 

Wykaz osiągnięć - I semestr

 

Wykaz osiągnięć - II semestr

 

Laureaci konkursów przedmiotowych

 

Adrian Adamczyk II a - wiedza i o społeczeństwie (opiekun p. Joanna Prychodko),
 
Piotr Cieślik III c - matematyka (opiekun p. Agnieszka Jurczak),
 
Dariusz Kędra III b - wiedza o społeczeństwie (opiekun p. Joanna Prychodko),
 
Krzysztof Wodecki - historia (opiekun p. Marta Archman - Orczykowska).
 

 

 

Finaliści konkursów przedmiotowych

 
Lena Pilarz  II b - j.polski (opiekun p. Magdalena Łacińska -Ogórkiewicz),

Lena Pilarz  II b - historia (opiekun p. Marta Archman -Orczykowska),

Michał Radoszewski II a - j.angielski (opiekun p. Justyna Pieszczek).

 

 

 
 

 

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 1

w II semestrze roku szkolnego 2014/2015

 

Wykaz osiągnięć

 

 

 

 

Laureaci konkursów przedmiotowych

 
Aleksandra Pytel - uczennica klasy II C laureatka konkursu z historii,
 
Julia Warmuz - uczennica klasy III B laureatka konkursu z wiedzy o społeczeństwie,
 
Oskar Chajdys - uczeń klasy III C laureat konkursu z wiedzy o społeczeństwie, 
 
Kacper Szymczak - uczeń klasy III C laureat konkursu z wiedzy o społeczeństwie.
 
 

 

Finaliści konkursów przedmiotowych

 
 
Jędrzej Piaskowski - uczeń klasy III B finalista konkursu z wiedzy o społeczeństwie,
 
Justyna Walotek - uczennica klasy III B finalistka konkursu z fizyki,
 
 
 
 

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 1

w I semestrze roku szkolnego 2014/2015

 

Wykaz osiągnięć

 
   

 

 

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 1

w II semestrze roku szkolnego 2013/2014

 

Wykaz osiągnięć

 

   

 

 

Osiągniecia uczniów Gimnazjum nr 1

w I semestrze roku szkolnego 2013/2014

 

             

 

Osiągnięcia w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych:

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia / klasa

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego

Wynik konkursu

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki

Justyna Walotek kl. 2b

Agnieszka Jurczak

Zakwalifikowanie             do II etapu

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki

Kamil Nasiek kl. 3d

Agnieszka Jurczak

Zakwalifikowanie           do II etapu

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka angielskiego

Julia Gawron kl. 2b

 

Jeremi Białas

Zakwalifikowanie            do II etapu

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka angielskiego

Adam Gurawski kl. 3a

Jeremi Białas

Zakwalifikowanie          do II etapu

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z historii

Paulina Kida kl. 2b

Marta Archman – Orczykowska

Zakwalifikowanie            do II etapu

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z historii

Anna Kozłowska kl. 2a

 

Marta Archman – Orczykowska

Zakwalifikowanie            do II etapu

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z historii

Patryk Prychodko kl. 3a

 

Marta Archman – Orczykowska

Zakwalifikowanie             do II etapu

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z wiedzy o społeczeństwie

Patryk Prychodko kl. 3a

 

Joanna Prychodko

Zakwalifikowanie            do II etapu

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z wiedzy o społeczeństwie

Kamil Nasiek kl. 3d

Joanna Prychodko

Zakwalifikowanie           do II etapu

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z wiedzy o społeczeństwie

Aleksandra Markot kl. 3b

 

Joanna Prychodko

Zakwalifikowanie            do II etapu

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z fizyki

Justyna Walotek kl. 2b

Ewa Stańko

Zakwalifikowanie           do II etapu

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z fizyki

Kamil Nasiek kl. 3d

Ewa Stańko

Zakwalifikowanie           do II etapu

 

Osiągnięcia w Konkursach Ogólnopolskich:

 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia / klasa

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego

Wynik konkursu

 

XI Ogólnopolski Konkurs Literacki ,,Przeżyj to sam…”

Aleksandra Kowalczyk kl. 2b

Agnieszka Kowalczyk

I miejsce

Ogólnopolski konkurs Multitest 2013 z języka polskiego

Justyna Walotek kl. 2b

Magdalena Łacińska – Ogórkiewicz

Laureat (10 miejsce)

Ogólnopolski konkurs Multitest 2013 z języka polskiego

Anna Kozłowska kl. 2 a

Magdalena Łacińska – Ogórkiewicz

Wyróżnienie                 (12 miejsce)

Ogólnopolski konkurs Multitest 2013 z geografii

Wiktor Jochymczyk kl. 1c

Jolanta Bartocha

Laureat (9 miejsce)

Ogólnopolski konkurs Multitest 2013 z geografii

Dariusz Kędra kl. 1b

Jolanta Bartocha

Wyróżnienie                 (11 miejsce)

Ogólnopolski konkurs Multitest 2013 z geografii

Piotr Cieślik kl. 1c

Jolanta Bartocha

Wyróżnienie                 (14 miejsce)

Ogólnopolski konkurs Multitest 2013 z geografii

Piotr Wojtala kl. 1c

Jolanta Bartocha

Wyróżnienie                 (15 miejsce)

Ogólnopolski konkurs Multitest 2013 z matematyki

Anna Kozłowska kl. 2a

Ilona Jeziorowska

Laureat (8 miejsce)

Ogólnopolski konkurs Multitest 2013 z matematyki

Dariusz Kędra kl. 1b

Agnieszka Jurczak

Wyróżnienie                 (11 miejsce)

Ogólnopolski konkurs Multitest 2013 z historii

Patryk Prychodko kl.3a

Marta Archman - Orczykowska

Laureat (4 miejsce)

Ogólnopolski konkurs Multitest 2013 z historii

Karolina Chałupko kl.1b

Joanna Prychodko

Laureat (10 miejsce)

Olimpiada wiedzy Archimedes. Plus HISTORIA. PLUS

Kamil Nasiek kl. 3d

Marta Archman – Orczykowska

Laureat I stopnia

Olimpiada wiedzy Archimedes. Plus HISTORIA. PLUS

Wiktor Jochymczyk kl. 1c

Marta Archman - Orczykowska

Laureat II stopnia

Olimpiada wiedzy Archimedes. Plus MATEMATYKA. PLUS

Anna Kozłowska kl. 2a

Ilona Jeziorowska

Laureat I stopnia z wyróżnieniem

Olimpiada wiedzy Archimedes. Plus MATEMATYKA. PLUS

Piotr Cieślik kl. 1c

Joanna Hejczyk - Zubień

Laureat I stopnia              

Olimpiada wiedzy Archimedes. Plus MATEMATYKA. PLUS

Krzysztof Wodecki kl. 1c

Joanna Hejczyk - Zubień

Laureat I stopnia              

Olimpiada wiedzy Archimedes. Plus MATEMATYKA. PLUS

Dariusz Kędra kl. 1b

Agnieszka Jurczak

Laureat II stopnia

Olimpiada wiedzy Archimedes. Plus MATEMATYKA. PLUS

Kamil Nasiek kl. 3d

Agnieszka Jurczak

Laureat II stopnia

Olimpiada wiedzy Archimedes. Plus MATEMATYKA. PLUS

Wiktor Jochymczyk kl. 1c

Joanna Hejczyk - Zubień

Laureat II stopnia              

Olimpiada wiedzy Archimedes. Plus MATEMATYKA. PLUS

Paulina Kida kl. 2b

Agnieszka Jurczak

Laureat IV stopnia

Olimpiada wiedzy Archimedes. Plus MATEMATYKA. PLUS

Justyna Walotek kl. 2b

Agnieszka Jurczak

Laureat IV stopnia

Olimpiada wiedzy Archimedes. Plus MATEMATYKA. PLUS

Julia Gawron kl. 2b

Agnieszka Jurczak

Laureat V stopnia

 

Osiągnięcia w pozostałych Konkursach:

 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia / klasa

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego

Wynik konkursu

 

Miejski Konkurs Informatyczno – Fotograficzny ,,Moje wyjątkowe miejsce”

Aleksandra Kowalczyk kl. 2b

Agnieszka Kowalczyk

II miejsce

Miejski Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski ,,Wieczór przy świecach”

Aleksandra Rokicka kl. 3d

Agnieszka Kowalczyk

II miejsce

Miejski Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski ,,Wieczór przy świecach”

Zuzanna Juzuń  kl. 3d

Agnieszka Kowalczyk

Wyróżnienie

Miejski Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski ,,Wieczór przy świecach”

Zuzanna Dadziak  kl. 3a

Joanna Waszkiewicz

Wyróżnienie

XIX Miejski Konkurs Recytatorski ,,Młodzi wobec niepodległości”

Zuzanna Dadziak kl. 3a

Joanna Waszkiewicz

I miejsce

I Miejski Konkurs ,,Wiedzy o Żeromie”

Weronika Góra kl. 3a

Joanna Waszkiewicz

III miejsce

I Miejski Konkurs ,,Wiedzy o Żeromie”

Julia Kruk kl. 3c

Joanna Waszkiewicz

III miejsce

V Przegląd Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta DG – konkurs plastyczny ,,Barwy wyobraźni”

Aleksandra Cikała kl. 3b

Joanna Waszkiewicz

III miejsce

VIII Miejski Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny   ,,Z angielskim po świecie matematyki”

Julia Gawron kl. 2b

Agnieszka Jurczak

I miejsce

VIII Miejski Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny   ,,Z angielskim po świecie matematyki”

Justyna Walotek kl. 2b

Agnieszka Jurczak

I miejsce

VIII Miejski Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny   ,,Z angielskim po świecie matematyki”

Paulina Kida kl. 2b

Agnieszka Jurczak

III miejsce

VIII Miejski Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny   ,,Z angielskim po świecie matematyki”

Anna Kozłowska kl. 2a

Ilona Jeziorowska

III miejsce

II Miejski Turniej Wiedzy Geograficznej ,,Wielka Wyprawa do Azji”

Aleksandra Pytel kl. 1c

Nela Duffek kl. 1c

Marcelina Mucha kl. 1c

Jolanta Bartocha

IV miejcse

III Zagłębiowski Konkurs Recytatorski ,,Malowanie Tuwimowskim słowem”

Zuzanna Juzuń  kl. 3d

Agnieszka Kowalczyk

II miejsce

III Zagłębiowski Konkurs na tekst kolędy

Klaudia Szczurek kl. 3d

Agnieszka Kowalczyk

I miejsce

III Zagłębiowski Konkurs na tekst kolędy

Patrycja Tometczak kl. 3d

Agnieszka Kowalczyk

I miejsce

III Zagłębiowski Konkurs na tekst kolędy

Zuzanna Dadziak  kl. 3a

Joanna Waszkiewicz

II miejsce

III Zagłębiowski Konkurs na tekst kolędy

Aleksandra Kowalczyk kl. 2b

Agnieszka Kowalczyk

Wyróżnienie 

Szkolny konkurs ,,Moja pomoc dydaktyczna”

Alicja Zwarycz kl. 1b

Małgorzata Kloczkowska

I miejsce

Szkolny konkurs ,,Moja pomoc dydaktyczna”

Marta Chrustek kl. 1a

Małgorzata Kloczkowska

I miejsce

Konkurs ,,Zbiórka surowców wtórnych – korków plastikowych”

Daniel Plak kl. 2c

Małgorzata Kloczkowska

I miejsce

Konkurs ,,Zbiórka surowców wtórnych – korków plastikowych”

Damian Woźniak kl. 2c

Małgorzata Kloczkowska

I miejsce

Konkurs ,,Zbiórka surowców wtórnych – makulatury

Krzysztof Wodecki kl. 1c

Małgorzata Kloczkowska

I miejsce

Szkolny Konkurs Chemiczny ,,Znajomość symboli i pierwiastków chemicznych”

Weronika Dróżdż kl. 1d

Marta Paciej - Kusiak

I miejsce

Szkolny Konkurs Chemiczny ,,Znajomość symboli i pierwiastków chemicznych”

Kacper Cencek kl. 1A

Marta Paciej – Kusiak

II miejsce

Szkolny Konkurs Chemiczny ,,Znajomość symboli i pierwiastków chemicznych”

Piotr Cieślik kl. 1c

Marta Paciej - Kusiak

III miejsce

Szkolny Konkurs ,,Potyczki ekologiczne”

 

Dariusz Kędra kl. 1b

Małgorzata Kloczkowska

I miejsce

Szkolny Konkurs Astronomiczny

 

Jędrzej Piaskowski kl. 2b

Jolanta Bartocha

I miejsce

Szkolny Konkurs Astronomiczny

 

Wiktor Johymczyk kl. 1c

 

Jolanta Bartocha

I miejsce

Szkolny konkurs ,,Litwa  w plakacie”

Patrycja Tometczak, Patryk Suski, Patryk Witczak, Artur Cyprys (kl. 3d)

Jolanta Bartocha

I miejsce

Szkolny konkurs ,,Ulotka o Litwie”

Weronika Domańska kl. 2b

Jolanta Bartocha

I miejsce

Szkolny konkurs ,,Ulotka o Litwie”

Zuzanna Dadziak kl. 3d

Jolanta Bartocha

II miejsce

Szkolny konkurs ,,Ulotka o Litwie”

Julia Warmuz kl. 2b

Jolanta Bartocha

III miejsce

Szkolny konkurs ,,Motywy greckie w dekoracjach świątecznych”

Monika Kosmala kl. 3b

Jolanta Bartocha

I miejsce

Szkolny konkurs ,,Motywy greckie w dekoracjach świątecznych”

Paulina Kozon KL. 2a

Jolanta Bartocha

II miejsce

Szkolny konkurs ,,Motywy greckie w dekoracjach świątecznych”

Magdalena Kapkowska kl. 1a

Jolanta Bartocha

III miejsce

Szkolny konkurs ,,Złota puszka”

Rafał Różycki kl. 2a                     Kamil Ciupa kl. 2d

Jolanta Bartocha

I miejsce

 

Osiągnięcia sportowe:

 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia / klasa

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego

Wynik konkursu

 

III Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Szkół Gimnazjalnych

Marcin Borowiecki kl.3a

Adam Goc kl. 3a

Tomasz Kapuśniak kl.3a

Patryk Prychodko kl. 3a

Mateusz Toudowski kl.3a

Adam Gurawski kl. 3a

Kamil Matusiak kl. 3a

Tomasz Słonka kl. 3b

Sebastian Baniak kl. 2a

Szymon Piątkowski kl. 2a

Filip Nowak kl. 1c

Zbigniew Jasiński

II miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek w zapasach

Ewa Finowska kl. 3d

Adam Ćwik

II miejsce

Puchar Polski Kadetek w zapasach (juniorów młodszych)  

Ewa Finowska kl. 3d

Adam Ćwik

V miejsce

Mistrzostwa Polski Młodziczek w zapasach

Justyna Walotek kl. 2b

Adam Ćwik

I  miejsce

Puchar Polski Kadetek   w zapasach (juniorek młodszych)

Justyna Walotek kl. 2b

Adam Ćwik

V  miejsce

Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach

Sebastian Baniak kl. 2a

Zbigniew Jasiński

III miejsce

Puchar Śląska Młodzików w zapasach

Sebastian Baniak kl. 2a

Zbigniew Jasiński

I miejsce

Puchar Śląska Młodzików w zapasach

Piotr Kapuśniak  kl. 1 a

Zbigniew Jasiński

I miejsce

Puchar Śląska Młodzików w zapasach

Patryk Jupowicz  kl. 2d

Adam Ćwik

III miejsce

Puchar Śląska Młodziczek w zapasach

Justyna Walotek kl. 2b

Adam Ćwik

I  miejsce

 

 

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013

Osiągnięcia w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych:

   

 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia / klasa

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego

Wynik konkursu

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

Katarzyna Stelmach

kl. 3a

 

Magdalena Łacińska – Ogórkiewicz

Tytuł Laureata

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki

Kamil Nasiek

kl. 2d

Ewa Stańko

Tytuł Laureata

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii

Edyta Czerniakowska kl. 3b

Marta Archman – Orczykowska

Tytuł Laureata

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

Marta Gadowska

kl. 3a

Magdalena Łacińska – Ogórkiewicz

Tytuł Finalisty

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

Jakub Kozłowski kl. 3a

Magdalena Łacińska – Ogórkiewicz

Tytuł Finalisty

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Jakub Kozłowski kl. 3a

Ilona Jeziorowska

Etap rejonowy

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Kamil Nasiek

kl. 2d

Agnieszka Jurczak

Etap rejonowy

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Edyta Czerniakowska kl. 3b

Justyna Pieszczek

Etap rejonowy

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

Adam Gurawski kl. 2a

Joanna Waszkiewicz

Etap rejonowy

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii

Katarzyna Stelmach

kl. 3a

 

Joanna Prychodko

Etap rejonowy

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii

Jakub Kozłowski kl. 3a

Jolanta Bartocha

Etap rejonowy

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii

Kamil Nasiek

kl. 2d

Jolanta Bartocha

Etap rejonowy

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie

Patryk Prychodko

kl. 2a

 

Joanna Prychodko

Etap rejonowy

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie

Edyta Czerniakowska kl. 3b

Joanna Prychodko

Etap rejonowy

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie

Katarzyna Stelmach

kl. 3a

Joanna Prychodko

Etap rejonowy

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie

Maciej Nędza

kl. 3a

Joanna Prychodko

Etap rejonowy

 

Osiągnięcia w Konkursach Ogólnopolskich:

 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia / klasa

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego

Wynik konkursu

 

Ogólnopolski Konkurs Multitest z języka polskiego

Katarzyna Stelmach

kl. 3a

Magdalena Łacińska - Ogórkiewicz

Laureat

1 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Multitest z języka polskiego

Anna Kozłowska

kl. 1a

Magdalena Łacińska - Ogórkiewicz

Laureat

6 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Multitest z języka polskiego

Edyta Czerniakowska

kl. 3b

Magdalena Łacińska - Ogórkiewicz

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Multitest z języka polskiego

Justyna Walotek

kl. 1b

Magdalena Łacińska - Ogórkiewicz

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Multitest z języka polskiego

Jędrzej Piaskowski

kl. 1b

Magdalena Łacińska - Ogórkiewicz

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Multitest z języka polskiego

Marta Gadowska

kl. 3a

Magdalena Łacińska - Ogórkiewicz

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Multitest z historii

Konrad Kowalski

kl. 3d

Joanna Prychodko

Laureat

5 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Multitest z historii

Katarzyna Stelmach

kl. 3a

Joanna Prychodko

Laureat

5 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Multitest z historii

Kamil Bojakowski

kl. 3a

Joanna Prychodko

Laureat

7 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Multitest z histori

Patryk Prychodko

kl. 2a

Marta Archman - Orczykowska

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Multitest z geografii

Jakub Kozłowski

kl. 3a

Jolanta Bartocha

Laureat

8 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Multitest z geografii

Konrad Kowalski

kl. 3d

Jolanta Bartocha

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Multitest z geografii

Julia Gawron

kl. 1a

Jolanta Bartocha

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Multitest z fizyki

Kamil Nasiek

kl. 2d

Ewa Stańko

Laureat

XIV Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego

Julia Kruk

kl. 2c

Mariola Żelazna

Wyróżnienie

Olimpiada Wiedzy HISTORIA – OXFORD. PLUS

Jakub Kozłowski

kl. 3a

Joanna Prychodko

Laureat I stopnia z wyróżnieniem

Olimpiada Wiedzy HISTORIA – OXFORD. PLUS

Edyta Czerniakowska

kl. 3b

Marta Archman - Orczykowska

Laureat I stopnia

Olimpiada Wiedzy HISTORIA – OXFORD. PLUS

Konrad Kowalski

kl. 3d

Joanna Prychodko

Laureat II stopnia

Olimpiada Wiedzy HISTORIA – OXFORD. PLUS

Kamil Nasiek

kl. 2d

Marta Archman - Orczykowska

Laureat II stopnia

Olimpiada Wiedzy HISTORIA – OXFORD. PLUS

Patryk Prychodko

kl. 2a

Marta Archman - Orczykowska

Laureat II stopnia

Olimpiada Wiedzy HISTORIA – OXFORD. PLUS

Katarzyna Stelmach

kl. 3a

Joanna Prychodko

Laureat III

Olimpiada Wiedzy HISTORIA – OXFORD. PLUS

Kamil Bojakowski

kl. 3a

Joanna Prychodko

Laureat III stopnia

Olimpiada Wiedzy HISTORIA – OXFORD. PLUS

Alicja Mikołajek

kl. 2d

Marta Archman - Orczykowska

Laureat III stopnia

Olimpiada Wiedzy MATEMATYKA – OXFORD. PLUS

Justyna Walotek

kl. 1b

Agnieszka Jurczak

laureat II stopnia

Olimpiada Wiedzy MATEMATYKA – OXFORD. PLUS

Kamil Nasiek

kl. 2d

Agnieszka Jurczak

Laureat III stopnia

Olimpiada Wiedzy MATEMATYKA – OXFORD. PLUS

Anna Kozłowska

kl. 1a

Ilona Jeziorowska

Laureat III stopnia

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Justyna Walotek

kl. 1b

Agnieszka Jurczak

Wyróżnienie

Olimpiada Wiedzy Archimedes. PLUS MATEMATYKA PLUS

Justyna Walotek

kl. 1b

Agnieszka Jurczak

Laureat I stopnia

Olimpiada Wiedzy Archimedes. PLUS MATEMATYKA PLUS

Julia Gawron

kl. 1b

Agnieszka Jurczak

Laureat I stopnia

Olimpiada Wiedzy Archimedes. PLUS MATEMATYKA PLUS

Paulina Kida

kl. 1b

Agnieszka Jurczak

Laureat II stopnia

Olimpiada Wiedzy Archimedes. PLUS MATEMATYKA PLUS

Adam Gurawski

kl. 2a

Agnieszka Jurczak

Laureat V stopnia

Olimpiada Wiedzy Archimedes. PLUS MATEMATYKA PLUS

Jakub Kozłowski

kl. 3a

Ilona Jeziorowska

Laureat IV stopnia

Olimpiada Wiedzy Archimedes. PLUS MATEMATYKA PLUS

Maciej Nędza

kl. 3a

Ilona Jeziorowska

Laureat V stopnia

V Internetowy ogólnopolski konkurs na pracę literacką

 

Adrianna Wątor

kl. 2a

Joanna Waszkiewicz

III miejsce

Ogólnopolski Konkurs Galileo 2013 z języka polskiego

Adrianna Wątor

kl. 2a

Joanna Waszkiewicz

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Galileo 2013 z języka polskiego

Weronika Góra

kl. 2a

Joanna Waszkiewicz

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Galileo 2013 z języka polskiego

Adam Gurawski

kl. 2a

Joanna Waszkiewicz

Laureat – VII miejsce

XIV Edycja Ogólnopolskiego Konkursu literackiego – 150 rocznica wybuchu Powstania Styczniowego

 

Julia Kruk

kl. 2c

Mariola Żelazna

Wyróżnienie

XXIX Międzynarodowy Konkurs literackiej twórczości dzieci i młodzieży gimnazjalnej

Julia Kruk

kl. 2c

Mariola Żelazna

Wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs Galileo 2013 z języka polskiego

Anna Kozłowska

kl. 1a

Magdalena Łacińska - Ogórkiewicz

 

Laureat – IX miejsce

Ogólnopolski Konkurs Galileo 2013 z języka polskiego

Justyna Walotek

kl. 1 b

Magdalena Łacińska - Ogórkiewicz

 

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Galileo 2013 z języka polskiego

Jędrzej Piaskowski

kl. 1b

Magdalena Łacińska - Ogórkiewicz

 

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Galileo 2013 z języka polskiego

Katarzyna Stelmach

kl. 3a

Magdalena Łacińska - Ogórkiewicz

 

Laureat – V miejsce

Ogólnopolski Konkurs Galileo z języka polskiego

Marta Gadowska

kl.3a

Magdalena Łacińska - Ogórkiewicz

 

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Galileo 2013 z języka polskiego

Jakub Kozłowski

kl. 3a

Magdalena Łacińska - Ogórkiewicz

 

Laureat – X miejsce

Ogólnopolski Konkurs GALILEO

z języka polskiego

Edyta Czerniakowska

kl. 3b

Magdalena Łacińska - Ogórkiewicz

Joanna Waszkiewicz

Laureat - VI miejsce

Ogólnopolski Konkurs Galileo 2013 z języka polskiego

Kinga Całka

kl. 3b

Magdalena Łacińska - Ogórkiewicz

 

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Galileo

Justyna Walotek

kl. 1b

Jolanta Bartocha

 

Wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs Uniwersytetu Jagiellońskiego Astrolabium

Jakub Kozłowski

kl. 3a

Jolanta Bartocha

XI miejsce

Ogólnopolski konkurs Uniwersytetu Jagiellońskiego Astrolabium

Igor Kozub

kl. 3a

Jolanta Bartocha

IV miejsce

Ogólnopolski Konkurs geograficzny GALILEO

Konrad Kowalski

kl.3d

Jolanta Bartocha

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Galileo 2013 z historii

Patryk Prychodko

kl. 2a

Marta Archman - Orczykowska

Laureat IX miejsce

Ogólnopolski Konkurs Galileo 2013 z historii

Artur Rusek

kl. 1d

Anna Tylec

Laureat X miejsce

Ogólnopolski Konkurs Galileo 2013 z historii

Kinga Łapot

kl.2 e

Anna Tylec

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Galileo 2013 z historii

Edyta Czerniakowska

kl. 3b

Marta Archman - Orczykowska

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o społeczeństwie „Demokratus”

Patryk Prychodko

kl. 2a

Joanna Prychodko

Laureat

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o społeczeństwie „Demokratus”

Jakub Kozłowski

kl. 3a

Joanna Prychodko

Finalista

Ogólnopolski Konkurs Galileo 2013z historii

 

Jakub Kozłowski

kl. 3a

Joanna Prychodko

Laureat – V miejsce

Ogólnopolski Konkurs Galileo 2013 z historii

 

Katarzyna Stelmach

kl. 3a

Joanna Prychodko

Laureat – IV miejsce

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie „ Demokratus”

Katarzyna Stelmach

kl. 3a

Joanna Prychodko

Laureat

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”

Katarzyna Stelmach

kl. 3a

Joanna Prychodko

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o społeczeństwie „Demokratus”

Maciej Nędza

kl. 3a

Joanna Prychodko

Laureat

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o społeczeństwie „Demokratus”

Anastazja Danak

kl. 3a

Joanna Prychodko

Laureat

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o społeczeństwie „Demokratus”

Konrad Kowalski

kl. 3d

Joanna Prychodko

Finalista

Ogólnopolski Konkurs Galileo 2013 z historii

Jakub Kozłowski

kl. 3a

Joanna Prychodko

Laureat – V miejsce

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o społeczeństwie

Konrad Kowalski

kl. 3d

Joanna Prychodko

Finalista

Ogólnopolski Konkurs Galileo z historii

Konrad Kowalski

kl. 3d

Joanna Prychodko

Laureat – V miejsce

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o społeczeństwie „Demokratus”

Konrad Kowalski

kl. 3d

Joanna Prychodko

Finalista

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”

Aleksandra Piekarczyk

kl. 3d

Joanna Prychodko

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”

Natalia Polak

kl. 3d

Joanna Prychodko

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Galileo z fizyki

Kamil Nasiek

kl. 2d

Ewa Stańko

Laureat - I miejsce

Ogólnopolski Konkurs Galileo 2013 z języka angielskiego

Edyta Czerniakowska

kl. 3b

Justyna Pieszczek

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Galileo 2013 z języka angielskiego

Adam Haik

kl. 3b

Justyna Pieszczek

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Galileo 2013 z języka angielskiego

Michał Wąsowski

kl. 3b

Justyna Pieszczek

Wyróżnienie

 

Osiągnięcia w pozostałych Konkursach:

 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia / klasa

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego

Wynik konkursu

 

IX Wojewódzki Turniej Wiedzy Astronomicznej

Jakub Kozłowski

kl. 3 a

Jolanta Bartocha

III miejsce

Konkurs rejonowy ,,Promocja Zdrowego Stylu Życia”

Anna Kozłowska

kl. 1a

Marta Paciej – Kusiak,

Ewa Stańko

II etap

IV Edycja Regionalnego Konkursu Plastycznego ,,Gdy Ty zostaniesz Aniołem, to ziemia rajem będzie”

Weronika Sroczyńska

kl.1 b

Sabina Teresińska

III miejsce

III Zagłębiowski Konkurs Literacki ,,Bez pogodnego, pełnego dziecięctwa całe życie jest kalekie”

Aleksandra Rokicka

kl. 2d

Agnieszka Kowalczyk

I miejsce

III Zagłębiowski Konkurs Literacki ,,Bez pogodnego, pełnego dziecięctwa całe życie jest kalekie”

Klaudia Szczurek

kl. 2d

Agnieszka Kowalczyk

II miejsce

III Zagłębiowski Konkurs Literacki ,,Bez pogodnego, pełnego dziecięctwa całe życie jest kalekie”

Aleksandra Kowalczyk kl. 1b

Agnieszka Kowalczyk

Nagroda Specjalna Dyrektora Liceum ,,Złote Pióro”

II Miejski Konkurs „Spotkania z Balladą”

Aleksandra Smaczyńska

kl. 2a

Joanna Waszkiewicz

II miejsce

Miejski Konkurs ,,Jest taka pieśń… Mazurek Dąbrowskiego”

Aleksandra Kowalczyk kl. 1b

Agnieszka Kowalczyk

II miejsce

Miejski Konkurs ,,Jest taka pieśń… Mazurek Dąbrowskiego”

Alicja Mikołajek

kl. 2d

Agnieszka Kowalczyk

wyróżnienie

Miejski Konkurs ,,Jest taka pieśń… Mazurek Dąbrowskiego”

Aleksandra Rokicka

kl. 2d

Agnieszka Kowalczyk

wyróżnienie

Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski ,,Wieczór przy świecach”

Zuzanna Dadziak

kl. 2d

Agnieszka Kowalczyk

II miejsce

Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski ,,Wieczór przy świecach”

Aleksandra Rokicka

kl. 2d

Agnieszka Kowalczyk

wyróżnienie

Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski ,,Wieczór przy świecach”

Kamila Przybylak

kl. 1c

Agnieszka Kowalczyk

wyróżnienie

III Regionalny Konkurs Krasomówczy ,,Jan Paweł II – człowiek dobroci, mądrości, afirmacji świata i humoru

Aleksandra Smaczyńska

kl. 2 a

Joanna Waszkiewicz

I miejsce

III Regionalny Konkurs Krasomówczy ,,Jan Paweł II – człowiek dobroci, mądrości, afirmacji świata i humoru

Wiktor Stachura

kl. 2 b

Joanna Waszkiewicz

Wyróżnienie

II Zagłębiowski Konkurs Poetycki ,,Moje Miasto, Mój Dom, Moje Miejsce, Moje Życie”

Kamil Nasiek

kl. 2 d

Agnieszka Kowalczyk

II miejsce

IX Wojewódzki Konkurs Astronomiczny – kategoria literacka

Patrycja Tometczak

kl. 2 d

Agnieszka Kowalczyk

III miejsce

II Zagłębiowski Konkurs Poetycki ,,Moje Miasto, Mój Dom, Moje Miejsce, Moje Życie”

Aleksandra Kowalczyk

kl. 1 b

Agnieszka Kowalczyk

I miejsce

Regionalny Konkurs Poetycki ,,Woda i Życie”

Aleksandra Kowalczyk

kl. 1 b

Agnieszka Kowalczyk

I miejsce

IX Wojewódzki Konkurs Astronomiczny – konkurs poetycko-literacki - poezja

Aleksandra Kowalczyk

kl. 1 b

Ewa Stańko

III miejsce

IX Edycja Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego – kategoria literacka – proza

Julia Kruk

kl. 2 c

Ewa Stańko

III miejsce

IV Edycja Regionalnego Konkursu Plastycznego ,,Gdy Ty zostaniesz Aniołem, to ziemia rajem będzie”

Weronika Sroczyńska

kl. 1 b

Sabina Teresińska

III miejsce

Wojewódzki Konkurs pod Patronatem prof. Jerzego Buzka ,,Kreatywna Pocztówka”

Sylwia Bober

kl. 3 d

Sabina Teresińska

II miejsce

XII Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski Twórczości Własnej

Milena Jamrocha

kl. 1b

Olga Mek

I miejsce

XII Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski Twórczości Własnej

Zuzanna Juzuń

kl. 2d

Agnieszka Kowalczyk

III miejsce

XII Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski Twórczości Własnej

Mateusz Leśniowski

kl. 3b

Olga Mek

III miejsce

XII Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski Twórczości Własnej

Aleksandra Smaczyńska

kl. 2a

Joanna Waszkiewicz

Wyróżnienie

XII Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski Twórczości Własnej

Joanna Głogowska

kl. 3b

Olga Mek

Wyróżnienie

Międzygimnazjalny konkurs poezji śpiewanej

Aleksandra Smaczyńska

kl. 2a

Joanna Waszkiewicz

II miejsce

II Edycja Miejskiego Konkursu Poetycko – Fotograficznego ,,Zimowe Piękno”

Edyta Czerniakowska

kl. 3b

Magdalena Łacińska - Ogórkiewicz

II miejsce

Miejski Konkurs Recytatorski o Złotą Strzałę Amora”

Zuzanna Juzuń

kl. 2d

Agnieszka Kowalczyk

II miejsce

Miejski Konkurs Językowo – Gastronomiczny JUNIOR CHEF

Sylwia Bober

kl. 3d

Justyna Pieszczek

II miejsce

I Miejski Turniej Wiedzy Geograficznej ,,W 60 minut dookoła Świata”

Jakub Kozłowski

kl. 3a

Jolanta Bartocha

III miejsce

I Miejski Konkurs – Atrakcje Turystyczne Świata – Europa

Patryk Prychodko

kl.2a

Jolanta Bartocha

II miejsce

I Miejski Konkurs – Atrakcje Turystyczne Świata – Europa

Jakub Kozłowski

kl. 3a

Jolanta Bartocha

III miejsce

 

II Miejski Konkurs ,,Carpe diem”

Aleksandra Cikała

kl. 2b

Joanna Waszkiewicz

I miejsce

Miejski Konkurs Języka Niemieckiego ,,W adidasach po Nobla”

Joanna Nowak

kl. 3a

Marta Kędzior - Rogala

III miejsce

Miejski Konkurs Językowy ,,I Ty możesz zostać poliglotą”

Jakub Kozłowski

kl. 3a

Marta Kędzior - Rogala

III miejsce

 

 

Osiągnięcia sportowe:

 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia / klasa

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego

Wynik konkursu

 

Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej szkół gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt

 

Kinga Całka,

Ewa Finowska,

Dominika Jupowicz, Katarzyna Piasecka, Alicja Mikołajek, Patrycja Tometczak, Angelika Jaros

Adam Ćwik

III miejsce

Zawody rejonowe szkół gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt

Kinga Całka,

Ewa Finowska,

Dominika Jupowicz, Katarzyna Piasecka, Alicja Mikołajek, Patrycja Tometczak, Angelika Jaros

Adam Ćwik

VI miejsce

Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w tenisie stołowym dziewcząt

Joanna Nowak, Aleksandra Smaczyńska, Justyna Wąchała

Adam Ćwik

III miejsce

Turniej Mikołajkowy piłki siatkowej chłopców

Marcin Borowiecki, Patryk Prychodko, Tomasz Kapuśniak, Tomasz Słonka,

Sebastian Baniak, Szymon Piątkowski, Adam Urbańczyk,

Adam Gurawski, Mateusz Toudowski, Adam Goc

Zbigniew Jasiński

I miejsce

Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w piłce siatkowej chłopców

Marcin Borowiecki, Patryk Prychodko, Tomasz Kapuśniak, Tomasz Słonka,

Sebastian Baniak, Szymon Piątkowski, Adam Urbańczyk,

Adam Gurawski, Mateusz Toudowski, Adam Goc

Zbigniew Jasiński

Awans do finału

Turniej Mikołajkowy piłki siatkowej dziewcząt

Kinga Całka,

Aleksandra Smaczyńska, Anastazja Danak,

Kinga Pietrzyk, Aleksandra Kowalczyk, Roksana Senderowicz, Katarzyna Piasecka, Justyna Wąchała, Karolina Szymańska

Zbigniew Jasiński

II miejsce

Turniej piłki koszykowej dziewcząt ,,Orlik Basketmania”

Patrycja Tometczak, Klaudia Szczurek, Justyna Wąchała,

Kinga Stefanów,

Karolina Szymańska, Aleksandra Kowalczyk, Aleksandra Smaczyńska, Alicja Mikołajek, Aleksandra Rokicka, Zuzanna Dadaziak, Zuzanna Juzuń,

Angelika Ciś,

Martyna Kamieńska, Paulina Nowak

Adam Ćwik

III miejsce

Puchar Polski kadetek w zapasach

Ewa Finowska

Adam Ćwik

III miejsce

Międzynarodowe zawody zapaśnicze juniorek młodszych

Ewa Finowska

Adam Ćwik

V miejsce

Puchar Polski kadetek w zapasach

Dominika Jupowicz

Adam Ćwik

III miejsce

Międzynarodowe zawody zapaśnicze juniorek młodszych

Dominika Jupowicz

Adam Ćwik

III miejsce

Mistrzostwa Polski Młodziczek

Justyna Walotek

Adam Ćwik

III miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Karate Kyokushin

Norbert Sroka

 

III miejsce

Miejskie Zawody Strzeleckie

Filip Bielecki

 

 

II miejsce

XXXIII Mistrzostwa Śląska Karate Kyokushin semi kontakt juniorów – 75

Norbert Sroka

 

I miejsce

XXXIII Mistrzostwa Śląska Karate Kyokushin – kata juniorów

Norbert Sroka

 

II miejsce

Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy – Myślenice

Justyna Walotek

Adam Ćwik

I miejsce

Ogólnopolski Turniej Uczniowskich Klubów Sportowych – Krotoszyn

Justyna Walotek

Adam Ćwik

I miejsce

Mistrzostwa Polski juniorek młodszych

w zapasach

Ewa Finowska

Adam Ćwik

II miejsce

Puchar Polski juniorek młodszych

w zapasach

Ewa Finowska

Adam Ćwik

III miejsce

Półfinał zawodów wojewódzkich

w koszykówce

Karolina Szymańska

Kinga Stefanów

Justyna Wąchała

Aleksandra Smaczyńska

Ewa Finowska

Patrycja Tometczak

Klaudia Szczurek

Marta Gadowska

Katarzyna Piasecka

Kinga Całka

Adam Ćwik

III miejsce

Mistrzostwa Polski juniorek młodszych w zapasach

Dominika Jupowicz

Adam Ćwik

I miejsce

Mistrzostwa Europy juniorek młodszych w zapasach

Dominika Jupowicz

Adam Ćwik

V miejsce

Mistrzostwa Śląska juniorów młodszych w zapasach

Bartosz Zieliński

Adam Ćwik

III miejsce

Gimnazjada Zawody Rejonowe w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Paulina Kozoń

Karolina Szymańska

Justyna Wąchała

Aleksandra Smaczyńska

Ewa Finowska

Patrycja Tometczak

Klaudia Szczurek

Marta Gadowska

Joanna Nowak

Katarzyna Piasecka

Kinga Całka

Roksana Senderowicz

Angelika Jaros

Magdalena Czerw

Adam Ćwik

III miejsce

Gimnazjada Zawody Rejonowe w Piłce Ręcznej Chłopców

Mateusz Tołudowski

Patryk Prychodko

Marcin Borowiecki

Adam Goc

Patryk Kobylec

Tomasz Kapuśniak

Tomasz Słonka

Patryk Witczak

Kamil Bojakowski

Adam Urbańczyk

Bartosz Zieliński

Damian Pieda

Mateusz Mazur

Adam Kawaler

Sebastian Matkowski

III miejsce

Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej szkół gimnazjalnych w piłce siatkowej plażowej w kategorii chłopców

Mateusz Tołudowski

Patryk Prychodko

Adam Ćwik

III miejsce

Gimnazjada Zawody Rejonowe w Koszykówce Dziewcząt

Karolina Szymańska

Kinga Stefanów

Justyna Wąchała

Aleksandra Smaczyńska

Ewa Finowska

Patrycja Tometczak

Klaudia Szczurek

Marta Gadowska

Katarzyna Piasecka

Kinga Całka

Adam Ćwik

I miejsce

Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej szkół gimnazjalnych w koszykówkę w kategorii dziewcząt

 

 

 

 

 

Karolina Szymańska

Kinga Stefanów

Justyna Wąchała

Aleksandra Smaczyńska

Ewa Finowska

Patrycja Tometczak

Klaudia Szczurek

Marta Gadowska

Katarzyna Piasecka

Kinga Całka

Adam Ćwik

I miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej szkół gimnazjalnych w piłkę ręczną dziewcząt

Paulina Kozoń

Karolina Szymańska

Justyna Wąchała

Aleksandra Smaczyńska

Ewa Finowska

Patrycja Tometczak

Klaudia Szczurek

Marta Gadowska

Joanna Nowak

Katarzyna Piasecka

Kinga Całka

Roksana Senderowicz

Angelika Jaros

Magdalena Czerw

Adam Ćwik

I miejsce

Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej szkół gimnazjalnych w lekkoatletyce w kategorii dziewcząt

 

 

 

 

 

Paulina Kozoń

Anna Długosz

Karolina Szymańska

Kinga Pietrzak

Ewa Finowska

Olga Grzywnowicz

Aldona Krzysztofik

Aleksandra Strzelecka

Dominika Jupowicz

Angelika Jaros

Magdalena Czerw

Adam Ćwik

III miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej szkół gimnazjalnych w piłkę ręczną chłopców

Mateusz Tołudowski

Patryk Prychodko

Marcin Borowiecki

Adam Goc

Patryk Kobylec

Tomasz Kapuśniak

Tomasz Słonka

Patryk Witczak

Kamil Bojakowski

Adam Urbańczyk

Bartosz Zieliński

Damian Pieda

Mateusz Mazur

Adam Kawaler

Sebastian Matkowski

II miejsce

Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej szkół gimnazjalnych w piłkę nożną w kategorii dziewcząt

Karolina Szymańska

Justyna Wąchała

Kinga Stolarska

Sandra Sanecka

Ewa Finowska

Patrycja Tometczak

Klaudia Szczurek

Joanna Nowak

Marta Gadowska

Katarzyna Piasecka

Angelika Jaros

Adam Ćwik

II miejsce

 

 

 

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 1 w roku szkolnym 2011/2012

 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Rodzaj osiągnięcia

Nauczyciel prygotowujący

Marcin Kaczor

3a

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z fizyki

mgr E. Stańko

Kamil Nasiek

1d

Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Fizyki ,,Olimpus”

mgr E. Stańko

Julia Kruk

1c

I miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym

mgr E. Stańko

Jakub Kozłowski

2a

III miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym

mgr E. Stańko

Marcin Kaczor

Kamil Frej

3a

II etap Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki

mgr E. Stańko

Marcin Kaczor

3a

Tytuł Mistrza Fizyki w Miejskim Konkursie ,,Od probówki do matematyczno – fizycznej łamigłówki

mgr E. Stańko

Marcin Kaczor

3a

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z geografii

mgr J. Bartocha

Jakub Kozłowski

2a

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym

mgr J. Bartocha

Kozub Igor

2a

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym

mgr J. Bartocha

Tomasz Podsiadło

3b

Finalista V Edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Tytuł Młodego Innowatora

mgr K. Wołkowski

Marcin Kaczor

3a

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z historii

mgr M. Archman – Orczykowska

Marcin Kaczor

3a

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie o Talar Zamoyskiego

mgr M. Archman – Orczykowska

Edyta Czerniakowska

2b

Laureat II stopnia Olimpiady Historycznej OXFORD

mgr M. Archman – Orczykowska

Marcin Kaczor

3a

Laureat II stopnia Olimpiady Historycznej OXFORD

mgr M. Archman – Orczykowska

Kinga Pietrzak

1d

Laureat II stopnia Olimpiady Historycznej OXFORD

mgr M. Archman – Orczykowska

Kamil Nasiek

1d

Laureat II stopnia Olimpiady Historycznej OXFORD

mgr M. Archman – Orczykowska

Kacper Kieda

1d

Laureat III stopnia Olimpiady Historycznej OXFORD

mgr M. Archman – Orczykowska

Maciej Łuckiewicz

1b

Laureat III stopnia Olimpiady Historycznej OXFORD

mgr M. Archman – Orczykowska

Mateusz Krawiec

1b

Laureat III stopnia Olimpiady Historycznej OXFORD

mgr M. Archman – Orczykowska

Monika Kosmala

1b

Laureat III stopnia Olimpiady Historycznej OXFORD

mgr M. Archman – Orczykowska

Patryk Prychodko

1a

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym ,,Multitest”

mgr M. Archman – Orczykowska

Jakub Kozłowski

2a

Laureat – V m-ce w Ogólnopolskim Konkursie ,,Multitest – Historia”

mgr J. Prychodko 

Konrad Kowalski

2d

Laureat – VII m-ce w Ogólnopolskim Konkursie ,,Multitest – Historia”

mgr J. Prychodko

Maciej Nędza

2a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym ,,Multitest”

mgr J. Prychodko

Marta Gadowska

2a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym ,,Multitest”

mgr J. Prychodko

Edyta Czerniakowska

2b

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie Demokratus

mgr J. Prychodko

Daniel Nowak

3e

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie Demokratus

mgr J. Prychodko

Katarzyna Stelmach

2a

Laureat III miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Historii ,,Olimpus”

mgr J. Prychodko

Konrad Kowalski

2d

Laureat V miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Historii ,,Olimpus”

mgr J. Prychodko

Konrad Kowalski

2d

Laureat IV miejsce w Międzynarodowym Konkursie Historia Oxford Plus

mgr J. Prychodko

Konrad Kowalski

2d

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym ,,Albus”

mgr J. Prychodko

Marcin Kaczor

3a

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki

mgr I. Jeziorowska

Marcin Kaczor

3a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur”

mgr I. Jeziorowska

Marcin Kaczor

3a

Laureat I stopnia z wyróżnieniem w konkursie matematycznym OXFORD

mgr I. Jeziorowska

Marcin Kaczor

3a

II etap Olimpiady Matematycznej dla Gimnazjalistów

mgr I. Jeziorowska

Jakub Kozłowski

2a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur”

mgr I. Jeziorowska

Mateusz Kępa

3b

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur”

mgr I. Jeziorowska

Marta Gadowska

2a

Laureat V stopnia konkursu matematycznego OXFORD

mgr I. Jeziorowska

Marcin Kaczor

3a

Laureat III miejsce w OgólnopolskimKonkursie Matematycznym ,,Albus”

mgr I. Jeziorowska

Paulina Mołas

3a

Laureat VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ,,Albus”

mgr I. Jeziorowska

Jakub Kozłowski

2a

Wyróżnienie XIII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ,,Albus”

mgr I. Jeziorowska

Kamil Nasiek

1d

Laureat V stopnia konkursu matematycznego OXFORD

mgr A. Jurczak

Kamil Nasiek

1d

Laureat VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ,,Albus”

mgr A. Jurczak

Kinga Łapot

1e

Laureat – V m-ce w Ogólnopolskim Konkursie ,,Multitest – Historia”

mgr A. Tylec

Katarzyna Stelmach

2a

Laureat VIII miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z języka polskiego OLIMPUS

mgr M. Łacińska – Ogórkiewicz

Anastazja Danak

2a

II miejsce w XI Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim Twórczości Własnej

mgr M. Łacińska – Ogórkiewicz

Joanna Głogowska

2b

Wyróżnienie w XI Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim Twórczości Własnej

mgr M. Łacińska – Ogórkiewicz

Marcin Kaczor

3a

II Etap Konkursu Śląskiego POTTERIADA 2011

mgr A. Kowalczyk

Iwo Bielan

3a

II Etap Konkursu Śląskiego POTTERIADA 2011

mgr A. Kowalczyk

Iga Gęsikowska

3a

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym na pracę literacką

mgr A. Kowalczyk

Aleksandra Rokicka

1d

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie ,,Rok obrzędowy w Zagłębiu Dąbrowskim”

mgr A. Kowalczyk

Magdalena Kielin

3a

Wyróżnienie w V Wojewódzkim Konkursie na multimedialną prezentację z okazji Międzynarodowego Dnia Pisarzy

mgr A. Kowalczyk

Katarzyna Magdziak

Paulina Mołas

3a

II miejsce w III Miejskim Konkursie Plastycznym ,,Mój pomysł na zakładkę do książek”

mgr S. Teresińska

Paulina Mołas

3a

II miejsce w III Miejskim Konkursie Plastycznym ,,Mój pomysł na zakładkę do książek”

mgr S. Teresińska

Iga Gęsikowska

3a

III miejsce w XI Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim Twórczości Własnej

mgr A. Kowalczyk

Aleksandra Smaczyńska

1a

III miejsce w XI Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim Twórczości Własnej – kategoria poezji śpiewanej

mgr J. Waszkiewicz

Kamil Frej

3a

Konkurs języka angielskiego FOX - ,,wynik dobry”

mgr A. Korek

Sandra Królicka

3d

I miejsce w Regionalnym Konkursie na Najciekawszy album prezentujący kraje anglo – lub niemieckojęzyczne

mgr A. Glazer

Sandra Królicka

3d

III miejsce w II Regionalnym Konkursie na prezentację multimedialną ,,Język niemiecki-3Xtak, czyli dlaczego warto go znać”

mgr A. Glazer

Sandra Królicka

3d

Wyróżnienie w II Miejskim Konkursie ,,W adidasach na Zugspitze”

mgr A. Glazer

Klaudia Malczewska

3d

II miejsce w Regionalnym Konkursie na Najciekawszy album prezentujący kraje anglo – lub niemieckojęzyczne

mgr A. Glazer

Dorota Pawlikowska

2b

V miejsce etap dekanalny w Wojewódzkim Konkursie Biblijnym

Mgr M. Nowak

Mateusz Fajerski

3e

III m-ce Puchar Polski Kadetów w Zapasach

mgr A. Ćwik

Patrycja Leśniak, Oktawia Jałowiec, Kinga Całka, Katarzyna Piasecka, Karolina Strzelec, Samanta Woźnica, Aldona Krzysztofik, Marta Gadowska, Angelika Jaros, Aleksandra Smaczyńska, Klaudia Szczurek, Patrycja Tometczak, Karolina Kozdoj

 

I miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w Koszykówce Dziewcząt

 

I miejsce w Zawodach Rejonowych w Koszykówce Dziewcząt

 

III miejsce w Półfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w Koszykówce Dziewcząt

mgr A. Ćwik

Anastazja Danak, Kinga Całka, Patrycja Leśniak, Oktawia Jałowiec, Karolina Strzelec, Katarzyna Piasecka

 

V miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w biegach przełajowych dziewcząt

mgr A. Ćwik

Marta Gadowska, Kinga Całka, Joanna Nowak

 

VI miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w tenisie stołowym dziewcząt

mgr A. Ćwik

Patrycja Leśniak, Oktawia Jałowiec, Kinga Całka, Katarzyna Piasecka, Karolina Strzelec, Samanta Woźnica, Aldona Krzysztofik, Marta Gadowska, Angelika Jaros, Aleksandra Smaczyńska, Olimpia Koch, Joanna Nowak, Roksana Senderowicz, Magdalena Czerw

 

II miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w piłce ręcznej dziewcząt

 

III miejsce w Zawodach Rejonowych w piłce ręcznej dziewcząt

mgr A. Ćwik

Patrycja Leśniak, Oktawia Jałowiec, Karolina Strzelec, Angelika Jaros, Magdalena Czerw, Anastazja Danak, Patrycja Tometczak, Karolina Kozdoj, Aleksandra Banarska, Dominika Jupowicz , Ewa Finowska, Patrycja Chycka, Martyna Milej, Agata Sokała

 

III miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w lekkoatletyce dziewcząt

 

VI miejsce w Zawodach Rejonowych w lekkoatletyce dziewcząt

mgr A. Ćwik

Łukasz Sowa, Kamil Sowa, Dawid Długosz, Bartosz Zieliński, Piotr Gzel, Kacper Kuchciak, Damian Pieda, Patryk Kocot

 

III miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w piłce koszykowej chłopców

mgr A. Ćwik

Ewa Finowska

1d

I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski juniorek młodszych w zapasach

mgr A. Ćwik

Ewa Finowska

1d

III miejsce Puchar Polski juniorek młodszych w zapasach

mgr A. Ćwik

Ewa Finowska

1d

IV miejsce w Międzynarodowych Zawodach Zapaśniczych w Dormagen (Niemcy)

mgr A. Ćwik

Ewa Finowska

1d

II m-ce Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetek w Zapasach

mgr A. Ćwik

Ewa Finowska

1d

III m-ce Puchar Polski Kadetek w Zapasach

mgr A. Ćwik

Ewa Finowska

1d

II m-ce Międzynarodowe zawody zapaśnicze – Czarny Bór

mgr A. Ćwik

Jupowicz Dominika

2c

II m-ce Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetek w Zapasach

mgr A. Ćwik

Jupowicz Dominika

2c

II m-ce Puchar Polski Kadetek w Zapasach

mgr A. Ćwik

Aleksandra Rokicka, Karolina Rychter

 

IV miejsce W Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w szachach dziewcząt

mgr S. Matkowski

Patryk Prychodko, Łukasz Sowa, Kamil Sowa, Damian Pieda, Piotr Gzel, Patryk Kocot, Dawid Wędziński, Norbert Sroka, Kacper Kuchciak

 

III miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w piłce ręcznej chłopców

mgr S. Matkowski

Adam Gurawski

Adrian Skowron

 

III miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w szachach

III miejsce w Zawodach Rejonowych w szachach chłopców

mgr S. Matkowski

Angela Nawrocka, Kamila Jara, Magdalena Szczerkowska, Anastazja Danak, Aleksandra Smaczyńska, Dominika Gromadzka, Roksana Senderowicz, Klaudia Natarzyńska

 

III miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w piłce siatkowej dziewcząt

mgr Z. Jasiński

Patryk Prychodko, Adam Goc, Mateusz Toudowski, Mateusz Borowiecki, Tomasz Słomka, Adam Gurawski, Tomasz Kapuściak, Radosław Olszewski, Kamil Miecznik, Patryk Szeląg

 

IV miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w piłce siatkowej chłopców

mgr Z. Jasiński

Drużyna piłki siatkowej chłopców

 

Turniej Mikołajkowy w piłce siatkowej

mgr Z. Jasiński

Wolontariusze TPD

- Sandra Królicka

- Marta Bednarek

- Krzysztof Borda

- Kamil Rakowski

- Magdalena Reroń

- Wojciech Królicki

- Patryk Prychodko

 

3d

3d

3d

3d

3d

1a

1a

Wyróżnienie za oddaną i bezinteresowną działalność w Szkolnym Kole TPD na rzecz szkoły i miasta

mgr J. Prychodko

 

Nasi uczniowie i nauczyciele wyróznieni w trakcie gali w TZN

Podsumowanie osiągnięć uczniów w roku szkolnym 2011/2012

 

  

 

  

 

  

 

 

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 1 w roku szkolnym 2010/2011

 

 

Imię i nazwisko ucznia

Osiągnięcia

Nauczyciel przygotowujący

1

Marcin Kaczor

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

mgr Agnieszka Tomaszewska - Łabędzka

2

Marcin Kaczor

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

mgr Jolanta Bartocha

3

Paulina Mołas

Dyplom z wyróżnieniem za zajęcie 9 miejsca w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym PINGWIN 2010 z geografii na poziomie klasy 2 gimnazjum

mgr Jolanta Bartocha

4

Katarzyna Stelmach

Laureat – II miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Multitest Historia

Laureat III stopnia OXFORD HISTORIA PLUS

mgr Joanna Prychodko

5

Jakub Kozłowski

Laureat III stopnia OXFORD HISTORIA PLUS

Laureat – II miejsce w kraju w Ogólnopolskiej Olimpiadzie przedmiotowej z historii OLIMPUS

mgr Joanna Prychodko

6

Konrad Kowalski

Laureat III stopnia OXFORD HISTORIA PLUS

mgr Joanna Prychodko

7

Patryk Malinowicz

Laureat – IV miejsce w kraju w Ogólnopolskiej Olimpiadzie przedmiotowej z historii OLIMPUS

mgr Joanna Prychodko

8

Kamil Stefanów

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie DEMOKRATUS

mgr Joanna Prychodko

9

Marta Gola

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie DEMOKRATUS

mgr Joanna Prychodko

10

Aneta Kida

Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie ,,Wojenne losy” za najlepsze opracowanie o pracy przymusowej i niewolniczej ufundowana przez Fundację ,,Polsko – Niemieckie Pojednanie”

mgr Marta Archman - Orczykowska

11

Piotr Suwała

Laureat I stopnia w Międzynarodowym Konkursie OXFORD TEST HISTORIA PLUS – 7 edycja

mgr Marta Archman - Orczykowska

12

Edyta Czerniakowska

Laureat II stopnia w Międzynarodowym Konkursie OXFORD TEST HISTORIA PLUS – 7 edycja

mgr Marta Archman - Orczykowska

13

Jakub Kowalewski

Laureat III stopnia w Międzynarodowym Konkursie OXFORD TEST HISTORIA PLUS – 7 edycja

mgr Marta Archman - Orczykowska

14

Iga Gęsikowska

III miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Literackim na opowiadanie fantasy i science fiction za opowiadanie fantasy

mgr Agnieszka Kowalczyk

15

Klaudia Koźmińska

III miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Literackim na opowiadanie fantasy i science fiction za opowiadanie science fiction

mgr Agnieszka Kowalczyk

16

Karolina Sroczyńska

III miejsce w Wojewódzkom Konkursie Astronomicznym (VII edycja)

mgr Ewa Stańko

17

Ewelina Całka

IV miejsce w półfinale wojewódzkim w koszykówce dziewcząt

mgr Adam Ćwik

18

Katarzyna Posak

IV miejsce w półfinale wojewódzkim w koszykówce dziewcząt

mgr Adam Ćwik

19

Anna Łukaszewicz

IV miejsce w półfinale wojewódzkim w koszykówce dziewcząt

mgr Adam Ćwik

20

Patrycja Leśniak

IV miejsce w półfinale wojewódzkim w koszykówce dziewcząt

mgr Adam Ćwik

21

Oktawia Jałowiec

IV miejsce w półfinale wojewódzkim w koszykówce dziewcząt

mgr Adam Ćwik

22

Karolina Strzelec

IV miejsce w półfinale wojewódzkim w koszykówce dziewcząt

mgr Adam Ćwik

23

Samanta Woźnica

IV miejsce w półfinale wojewódzkim w koszykówce dziewcząt

mgr Adam Ćwik

24

Kinga Całka

IV miejsce w półfinale wojewódzkim w koszykówce dziewcząt

mgr Adam Ćwik

25

Aldona Krzysztofik

IV miejsce w półfinale wojewódzkim w koszykówce dziewcząt

mgr Adam Ćwik

26

Katarzyna Piasecka

IV miejsce w półfinale wojewódzkim w koszykówce dziewcząt

mgr Adam Ćwik

27

Aleksandra Strzelecka

IV miejsce w półfinale wojewódzkim w koszykówce dziewcząt

mgr Adam Ćwik

28 Mateusz Fajerski

III miejsce w Mistrzostwach Śląska Młodzików w zapasach styl wolny

III miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w zapasach styl wolny

 

mgr Adam Ćwik

29

Patryk Leśniak

II miejsce w Mistrzostwach Śląska Młodzików w zapasach w stylu wolnym

mgr Adam Ćwik

 

Nasi uczniowie i nauczyciele wyróznieni w trakcie gali w TZN 

Podsumowanie osiągnięć uczniów w roku szkolnym 2010/2011

    

 

 

 

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 1 w roku szkolnym 2009/2010 

 

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Osiągnięcia

Nauczyciel przygotowujący

1.

Laskowska Aleksandra

Laureat II stopnia Ogólnopolskiego konkursu OXFORD Biologia Plus V edycja

mgr Małgorzata Kloczkowska

2.

Mołas Paulina

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizyki „ALBUS 2010” (12 miejsce)

mgr Ewa Stańko

3.

Frej Kamil

Nagroda II stopnia – dyplom za bardzo dobry wynik w ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”

mgr Justyna Olszewska

4.

Gwit Sebastian

Książek Dawid

Janicki Robert

Lisowski Szymon

Kozicki Jakub

Józwik Dawid

Wójcik Marcin

Kobylec Damian

Zięba Sebastian

Chołota Klaudiusz

Kozłowski Kamil

Chmieleński Łukasz

Tandos Rafał

Wojtasik Damian

Mazur Jakub

Dzierzkowski Jakub

Cesarek Patryk

IV miejsce w Półfinale Wojewódzkim w piłce nożnej (Jaworzno)

mgr Sebastian Matkowski

5.

Gierat Katarzyna

Laureat I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie „Demokratus”

 

 

mgr Joanna Prychodko

6.

Czowalla Marcel

Finalista I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie „Demokratus”

 

mgr Joanna Prychodko

7.

Majchrzak Piotr

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o bitwie pod Grunwaldem

 

mgr Joanna Prychodko

8.

Hutyra Paulina

Laureat I stopnia Międzynarodowego Konkursu OXFORD Test Historia Plus IV Edycja

mgr Marta Archman Orczykowska

9.

Rybak Klaudia

Laureat I stopnia Międzynarodowego Konkursu OXFORD Test Historia Plus IV Edycja

mgr Marta Archman Orczykowska

10.

Różycki Paweł

Laureat II stopnia Międzynarodowego Konkursu OXFORD Test Historia Plus IV Edycja

mgr Marta Archman Orczykowska

11.

Widz Adrian

Laureat II stopnia Międzynarodowego Konkursu OXFORD Test Historia Plus IV Edycja

mgr Marta Archman Orczykowska

12.

Nowak Jeremi

Laureat III stopnia Międzynarodowego Konkursu OXFORD Test Historia Plus IV Edycja

mgr Marta Archman Orczykowska

13.

Kowalewski Jakub

Laureat III stopnia Międzynarodowego Konkursu OXFORD Test Historia Plus IV Edycja

mgr Marta Archman Orczykowska

14.

Nowak Jeremi

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Mix z historii

mgr Marta Archman Orczykowska

15.

Różycki Paweł

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Mix z historii

mgr Marta Archman Orczykowska

16.

Leszczyński Jakub

Ogólnopolski Konkurs Mix z historii - wyróżnienie

mgr Marta Archman Orczykowska

17.

Szymanek Kamil

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym

mgr Jolanta Bartocha

18.

Szymanek Kamil

Wyróżnienie (nagroda II stopnia) w Międzynarodowym Konkursie z Matematyki „KANGUR”

mgr Małgorzata Pachołek

19.

Szymanek Kamil

 

Laureat II stopnia w Międzynarodowym Konkursie z Matematyki „Test MATEMATYKA PLUS”

mgr Małgorzata Pachołek

20.

 

Hołtyn Krzysztof

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym

mgr Ewa Stańko

21.

 

Paroń Kamil

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym

mgr Ewa Stańko

22.

 

Kaczor Marcin

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie z Matematyki „Kangur”

mgr Ilona Jeziorowska

23.

Kaczor Marcin

Laureat III stopnia w Międzynarodowym Konkursie Konkursie z matematyki „Test Matematyki Plus”

mgr Ilona Jeziorowska

24.

Tomaszewska Kamila

Koczergo Monika

Kocel Klaudia

Woźnica Magdalena

Wierzchoń Aleksandra

Posak Katarzyna

Łukaszewicz Anna

Kaczor Ewelina

Łyszczarz Katarzyna

Filip Martyna

II Miejsce Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w koszykówce dziewcząt

II Miejsce w Zawodach Rejonowych w koszykówce dziewcząt

mgr Adam Ćwik

25.

Łukaszewicz Anna

Posak Katarzyna

Łyszczarz Katarzyna

Kaczor Ewelina

Kocel Klaudia

Pala Aleksandra

Filip Martyna

Finowska Magdalena

Gądek Magdalena

Skuta Anna

Stasińska Daria

II Miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w piłce ręcznej dziewcząt

III Miejsce w zawodach Rejonowych w piłce ręcznej dziewcząt

mgr Adam Ćwik

26.

Koźmińska Klaudia

II Miejsce w I Międzygimnazjalnym Konkursie Plastycznym „Mój pomysł na zakładkę do książek”

mgr Sabina Teresińska

27.

Jaworska Sara

III Miejsce w I Międzygimnazjalnym Konkursie Plastycznym „Mój pomysł na zakładkę do książek”

mgr Sabina Teresińska

28.

Tomaszewska Kamila

III Miejsce w I Międzygimnazjalnym Konkursie Plastycznym „Mój pomysł na zakładkę do książek”

mgr Sabina Teresińska

29.

Posak Katarzyna

Wyróżnienie w VIII Konkursie Twórczości Muzycznej i plastycznej dzieci i młodzieży „Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa”

Mgr Sabina Teresińska

 

 

Rok szkolny 2008/2009

Tomasz Tokarski, Krystian Luty - II etap Konkursu Przedmiotowego z Geografii - nauczyciel przygotowujący Jolanta Bartocha
Klaudia Trzeciak - II etap Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - nauczyciel przygotowujący Magdalena Łacińska - Ogórkiewicz
Aleksandra Laskowska, Kamil Stefanów - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego SEZAM 2008 - nauczyciel przygotowujący Jeremi Białas
Marcin Makowski, Kamil Szymanek - nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2009" - nauczyciel przygotowujący Ilona Jeziorowska
Tomasz Tokarski - tytuł laureata II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Oxford Test Matematyka Plus, 11 edycja - nauczyciel przygotowujący Agnieszka Jurczak
Daria Stasińska - tytuł laureata IV stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Oxford Test Matematyka Plus, 11 edycja - nauczyciel przygotowujący Ilona Jeziorowska
Adrian Widz - tytuł laureata I stopnia z wyróżnieniem w Międzynarodowym Konkursie Historycznym Oxford Test Historia plus, 3 edycja - nauczyciel przygotowujący Marta Archman-Orczykowska
Jeremi Nowak - tytuł laureata I stopnia w Międzynarodowym Konkursie Historycznym Oxford Test Historia plus, 3 edycja - nauczyciel przygotowujący Marta Archman-Orczykowska
Jakub Kowalewski, Jakub Leszczyński - tytuł laureata II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Historycznym Oxford Test Historia plus, 3 edycja - nauczyciel przygotowujący Marta Archman-Orczykowska
Krystian Kardaś - tytuł laureata III stopnia w Międzynarodowym Konkursie Historycznym Oxford Test Historia plus, 3 edycja - nauczyciel przygotowujący Marta Archman-Orczykowska
Paulina Dróżdż, Paula Mikoda - tytuł laureata IV stopnia w Międzynarodowym Konkursie Historycznym Oxford Test Historia plus, 3 edycja - nauczyciel przygotowujący Marta Archman-Orczykowska
Daniel Królicki, Marcel Czowalla, Aleksandra Laskowska, Paulina Hutyra - tytuł laureata V stopnia w Międzynarodowym Konkursie Historycznym Oxford Test Historia plus, 3 edycja - nauczyciel przygotowujący Marta Archman-Orczykowska
Ewelina Dróżdż - III miejsce w VII Miejskim Konkursie Języka Niemieckiego - nauczyciel przygotowujący Marta Kędzior-Rogala
Klaudia Kasprzyk - I miejsce w Miejskim Konkursie Dziennikarskim - nauczyciel przygotowujący Magdalena Łacińska-Ogórkiewicz
Barbara Koźbiał - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytattorskim "O Skrzydło Pegaza", Katowice 2009 - nauczyciel przygotowujący Magdalena Łacińska-Ogórkiewicz
Martyna Gucwa, Martyna Filip - wyróżnienie w Międzygimnazjalnym Konkursie "Książka to nie nuda" - nauczyciel przygotowujący Magdalena Łacińska-Ogórkiewicz
Kinga Salawa - wyróżnienie w Międzygimnazjalnym Konkursie "Euromaskotka" - nauczyciel przygotowujący Jolanta Bartocha
Krzysztof Sosnowski - II miejsce w etapie dekanalnym Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego - nauczyciel przygotowujący Małgorzata Nowak
Agnieszka Podsiadło - III miejsce w etapie dekanalnym Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego - nauczyciel przygotowujący Małgorzata Nowak
Agnieszka Podsiadło - wyróżnienie w Diecezjalnym Konkursie Piosenki Maryjnej - nauczyciel przygotowujący Małgorzata Nowak
Agnieszka Podsiadło - wyróżnienie na Dąbrowskim Festiwalu Piosenki Maryjnej "Totus Tuus" - nauczyciel przygotowujący Małgorzata Nowak
Aneta Ślęzak - I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Profilaktyczno-Plastycznym "Zdrowy styl życia bez papierosów" - nauczyciel przygotowujący Sabina Teresińska i Sylwia Modlibóg
Ewelina Dróżdż - II miejsce w w Międzygimnazjalnym Konkursie Profilaktyczno-Plastycznym "Zdrowy styl życia bez papierosów" - nauczyciel przygotowujący Sabina Teresińska i Sylwia Modlibóg
Anna Skuta - III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Profilaktyczno-Plastycznym "Zdrowy styl życia bez papierosów" - nauczyciel przygotowujący Sabina Teresińska i Sylwia Modlibóg
Krzysztof Sosnowski, Sebastian Leśniak, Piotr Blaszewski - I miejsce w Konkursie wiedzy o Jurze Krakowsko-Częstochowskiej organizowanym przez PTTK w Dąbrowie Górniczej - nauczyciel przygotowujący Agnieszka Jurczak i Ilona Jeziorowska
 

Osiągnięcia sportowe

Anna Myca - I miejsce w Mistrzostwach Śląska Dziewcząt w zapasach, I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych - nauczyciel przygotowujący Adam Ćwik
drużyna koszykówki dziewcząt - III miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej - nauczyciel przygotowujący Adam Ćwik
drużyna koszykówki chłopców - II miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej, III miejsce w rejonie - nauczyciel przygotowujący Adam Ćwik

 

Nasi uczniowie i nauczyciele wyróznieni w trakcie gali w TZN

Podsumowanie osiągnięć uczniów w roku szkolnym 2010/2011

 

        

 

Rok szkolny 2007/2008

Jankowski Tomasz - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii - nauczyciel przygotowujący Jolanta Bartocha
Skrzyński Damian - XIV miejsce w konkursie ogólnopolskim Młody Europejczyk - nauczyciel przygotowujący Jolanta Bartocha
Tokarski Tomasz - wyróżnienie w konkursie międzynarodowym Kangur matematyczny - nauczyciel przygotowujący Agnieszka Jurczak
Stasińska Daria - laureat konkursu ogólnopolskiego Olimpus - nauczyciel przygotowujący Ilona Jeziorowska
Wąsala Adrianna - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - nauczyciel przygotowujący Jeremi Białas
Guzy Patrycja - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Krąg - nauczyciel przygotowujący Joanna Prychodko
Urbańska Anna, Bukład Karolina, Wywiał Karolina - wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Krąg - nauczyciel przygotowujący Marta Archman-Orczykowska
Puszczewicz Karolina, Kozera Kinga - wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Mój ulubiony bohater literacki" - nauczyciel przygotowujący Magdalena Łacińska-Orórkiewicz
Koźbiał Barbara - I miejsce w V Miejskim Gimnazjalnym Konkursie Recytatorskim "...a dookoła dzieją się rzeczy niezwykłe" - nauczyciel przygotowujący Magdalena Łacińska-Orórkiewicz
Majchrzak Piotr, Czowalla Marcel, Głogowska Anna - I miejsca w Konkursie Gimnazjalista-Humanista - nauczyciel przygotowujący Joanna Prychodko
Jaros Sandra, Jankowski Tomasz - III miejsce w VIII Miejskim Konkursie Ekologicznym - nauczyciel przygotowujący Małgorzata Kloczkowska
Sosnowski Krzysztof - I miejsce w Konkursie "Podróż po Europie - stolice państw Unii Europejskiej" - nauczyciel przygotowujący Jolanta Bartocha
Pietrzyk Paulina - V miejsce w Konkursie Rejonowym Eskulapiada "Zdrowy Styl Życia" - nauczyciel przygotowujący Halina Ochocka
Obałek Aleksandra - II miejsce w IX Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim Twórczości Własnej - nauczyciel przygotowujący Anna Siberska
Manjak Gabriela, Cyran Ilona - III miejsce w IX Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim Twórczości Własnej - nauczyciel przygotowujący Anna Siberska
Świątek Maria - wyróżnie w IX Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim Twórczości Własnej - nauczyciel przygotowujący Anna Siberska
Koźbiał Barbara - I miejsce w IX Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim Twórczości Własnej - nauczyciel przygotowujący Magdalena Łacińska-Orórkiewicz
Obałek Aleksandra - II miejsce w IX Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim Twórczości Własnej - nauczyciel przygotowujący Magdalena Łacińska-Orórkiewicz
Antas Anna - III miejsce w IX Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim Twórczości Własnej - nauczyciel przygotowujący Magdalena Łacińska-Orórkiewicz
Madej Magdalena - wyróżnienie w Konkursie Rejonowym na torbę niejednorazowego użytku - nauczyciel przygotowujący Jolanta Bartocha
 

Osiągnięcia sportowe

Pasek Dawid - V miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym, II miejsce w XII Ogólnopolskim Turnieju Młodzików Uczniowskich Klubów Sportowych w zapasach w stylu wolnym - nauczyciel przygotowujący Adam Ćwik
drużyna piłki ręcznej chłopców - I miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej, I miejsce w rejonie, IV miejsce w półfinale wojewódzkim - nauczyciel przygotowujący Sebastian Matkowski
drużyna piłki ręcznej dziewcząt - II miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej, III miejsce w rejonie - nauczyciel przygotowujący Seweryn Magdziak
drużyna koszykówki chłopców - II miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej, II miejsce w rejonie - nauczyciel przygotowujący Adam Ćwik

Rok szkolny 2005/2006

Konkursy przedmiotowe

Bujak Jolanta, Antos Michalina, Mirowska Aleksandra, Nędza Karol, Łukasik Magdalena - Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Krąg" (Wyróżnienia) - nauczyciel przygotowujący Joanna Prychodko
Sołtys Piotr, Teper Paulina, Wróbel Paulina, Nalikowska Joanna - Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Krąg" (Wyróżnienia) - nauczyciel przygotowujący Marta Archman - Orczykowska
Sołtys Piotr - Konkurs Międzynarodowy "Test Matematyka Plus" OXFORD Educational (Laureat III stopnia) - nauczyciel przygotowujący Małgorzata Pachołek
Miękina Monika - Konkurs Międzynarodowy "Test Matematyka Plus" OXFORD Educational (Laureat V stopnia) - nauczyciel przygotowujący Ilona Jeziorowska
Kopacz Patryk - Konkurs Międzynarodowy "Test Matematyka Plus" OXFORD Educational (Laureat V stopnia) - nauczyciel przygotowujący Agnieszka Jurczak
Rajczyk Mariusz - Konkurs Międzynarodowy "KANGUR"(Nagroda I stopnia) - nauczyciel przygotowujący Małgorzata Pachołek
Kopacz Patryk - Konkurs Międzynarodowy "KANGUR"(Nagroda II stopnia) - nauczyciel przygotowujący Agnieszka Jurczak
Gadowski Mateusz -Konkurs Międzynarodowy "KANGUR"(Nagroda II stopnia) - nauczyciel przygotowujący Agnieszka Jurczak
Krzysiak Natalia, Bujak Jolanta, Gorzyńska Klaudia - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza"(Wyróżnienia) - nauczyciel przygotowujący Sabina Teresińska
Flasza Aleksandra - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza"(Wyróżnienie) - nauczyciel przygotowujący Sylwia Modlibóg
Rajczyk Mariusz - XXIX Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii (Finalista Wojewódzki) - nauczyciel przygotowujący Jolanta Bartocha
Murias Marcin - Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-planeta (I miejsce w województwie ) - nauczyciel przygotowujący Małgorzata Kloczkowska
Wróbel Paulina, Stokłosa Agata, Nędza Karol, Tylman Beata, Kula Katarzyna, Mirowska Aleksandr - Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-planeta (Wyróżnienia ) - nauczyciel przygotowujący Małgorzata Kloczkowska
Męczyńska Aleksandra - Ogólnopolski Konkurs Geologiczno - Geograficzny (II miejsce w finale ogólnopolskim) - nauczyciel przygotowujący Violetta Klamra
 

Sukcesy sportowe

Drużyna Piłki Ręcznej Dziewcząt - Finał Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego (IV miejsce) - nauczyciel przygotowujący Seweryn Magdziak
Myca Tomasz - Międzynarodowy Turniej Uczniowskich Klubów Sportowych Zapasy - styl wolny (I miejsce), XII ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach w stylu klasycznym (III miejsce) - eliminacje regionalne )- nauczyciel przygotowujący Adam Ćwik
Golda Mateusz - I Festiwal w Zapasach (II miejsce), II Puchar Polski Kadetów w Zapasach Styl Wolny, X Ogólnopolski Turniej Młodzików Uczniowskich Klubów Sportowych w zapasach styl wolny (III miejsce), XII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży W Sportach HalowychWarmia Mazury 2006 Zapasy styl wolny (III miejsce) - nauczyciel przygotowujący Adam Ćwik
Granda Krzysztof -Puchar Polski Kadetów w zapasach styl wolny (I miejsce), X Ogólnopolski Turniej Młodzików Uczniowskich Klubów Sportowych w zapasach styl wolny (V miejsce)- nauczyciel przygotowujący Adam Ćwik

Rok szkolny 2004/2005

Konkursy przedmiotowe

Rajczyk Mariusz - XXVIII Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii (Finalista Wojewódzki) - nauczyciel przygotowujący Jolanta Bartocha
Antos Michalina, Męczyńska Aleksandra, Nędza Karol, Kita Sebastian, Lidwa Monika - Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,Krąg" (Wyróżnienia I-go stopnia) - nauczyciel przygotowujący Joanna Prychodko
Gjunter Mark, Wasielewska Ewelina, Bochenek Łukasz, Teper Paulina - Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,Krąg" (Wyróżnienia I-go stopnia) - nauczyciel przygotowujący Marta Archman - Orczykowska
Rajczyk Mariusz - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ,,Kangur" (Wyróżnienie) - nauczyciel przygotowujący Małgorzata Pachołek
Chyla Anna - Test Międzynarodowy Oxford Educational International - London ,,Matematyka Plus" (Laureat II stopnia) - nauczyciel przygotowujący Małgorzata Pachołek
Gjunter Mark - Test Międzynarodowy Oxford Educational International - London ,,Matematyka Plus" (Laureat V stopnia) - nauczyciel przygotowujący Małgorzata Pachołek
Wróbel Paulina - Test Międzynarodowy Oxford Educational International - London ,,Matematyka Plus" (Laureat V stopnia) - nauczyciel przygotowujący Agnieszka Jurczak
Miękina Monika - Test Międzynarodowy Oxford Educational International - London ,,Matematyka Plus" (Laureat IV stopnia) - nauczyciel przygotowujący Ilona Jeziorowska
Gorzyńska Klaudia, Stelmańska Sylwia - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Tęcza" (Wyróżnienia) - nauczyciel przygotowujący Sabina Teresińska
Matczak Klaudia, Bujak Jolanta - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Tęcza" (Wyróżnienia I-go stopnia) - nauczyciel przygotowujący Sylwia Modlibóg
Stokłosa Agata, Męczyńska Aleksandra, Czupryna Anna, Antos Michalina, Kaczor Agnieszka - Ogólnopolski Konkurs Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski (Udział w finale Ogólnopolskim) - nauczyciel przygotowujący Violetta Klamra
Męczyńska Aleksandra - Ogólnopolski Konkurs Geologiczny Finał Wojewódzki (II miejsce) - nauczyciel przygotowujący Violetta Klamra

Sukcesy sportowe

Drużyna piłki ręcznej dziewcząt - Półfinał wojewódzki (I miejsce), Finał wojewódzki Gimnazjada (IV miejsce) - nauczyciel przygotowujący Seweryn Magdziak
Granda Krzysztof - Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Młodzików (I miejsce), Mistrzostwa Śląska w Zapasach Styl Klasyczny Kadetów (I miejsce), Ogólnopolski Turniej Uczniowskich Klubów Sportowych Młodzików w Zapasach (I miejsce), Regionalne Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zapasach Styl Klasyczny (I miejsce), Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zapasach Styl Klasyczny (III miejsce) - nauczyciele przygotowujący Adam Ćwik, Zbigniew Jasiński
Golda Mateusz - Mistrzostwa Śląska Młodzików w Zapasach Styl Klasyczny (I miejsce), Ogólnopolski Turniej Uczniowskich Klubów Sportowych Młodzików w Zapasach (I miejsce), Ogólnopolski Turniej Młodzików w Zapasach (II miejsce) - nauczyciele przygotowujący Adam Ćwik, Zbigniew Jasiński
Myca Tomasz - Mistrzostwa Śląska Młodzików w Zapasach Styl Klasyczny (I miejsce), Puchar Śląska Młodzików w Zapasach Styl Wolny (II miejsce) - nauczyciele przygotowujący Adam Ćwik, Zbigniew Jasiński
Kowalska Kinga - Turniej Zapaśniczy Dziewcząt Puchar Śląska (III miejsce) - nauczyciele przygotowujący Adam Ćwik, Zbigniew Jasiński
Płatek Krzysztof - XIII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy (I miejsce), Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Zapasach Styl Wolny (I miejsce), Ogólnopolski Turniej Uczniowskich Klubów Sportowych w Zapasach Styl Wolny (III miejsce) - nauczyciele przygotowujący Adam Ćwik, Zbigniew Jasiński
Kołodziej Katarzyna - Ogólnopolski Turniej Uczniowskich Klubów Sportowych w Zapasach Młodzików (II miejsce) - nauczyciele przygotowujący Adam Ćwik, Zbigniew Jasiński
Barsul Agnieszka - Ogólnopolski Turniej UKS w Zapasach Młodziczki (III miejsce) - nauczyciele przygotowujący Adam Ćwik, Zbigniew Jasiński Adam Ćwik Zbigniew Jasiński