SmodCMS

Najlepsi Uczniowie

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE GIMNAZJUM GIMNAZJUM NR 1

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Tytuł najlepszego absolwenta przypadł w tym roku ALICJI MIKOŁAJEK

z klasy III d - średnia ocen 5,56.

 

 

 

 

Tytuł najlepszego ucznia klas drugich otrzymały

ANNA KOZŁOWSKA z klasy II a i JULIA GAWOR z klasy II b - średnia 5,13.

 

 

Tytuł najlepszego ucznia klas pierwszych otrzymał WIKTOR JOCHYMCZYK 

z klasy I c - średnia 5,29.

 

 

 

Najlepsi uczniowie Gimnazjum nr 1

 
Lp
Imię i nazwisko ucznia
klasa
średnia ocen
1
Alicja Mikołajek
III D
5,56
2
Kamil Nasiek
III D
5,35
3
Zuzanna Dadziak
III A
5,33
4
Aleksandra Smaczyńska
III A
5,33
5
Aleksandra Rokicka
III D
5,33
6
Patrycja Tometczak
III D
5,33
7
Wiktor Jochymczyk
I C
5,29
8
Maria Pawlak
I A
5,13
9
Anna Kozłowska
II A
5,13
10
Julia Gawron
II B
5,13
11
Klaudia Szczurek
III D
5,11
12
Kinga Stefanów
II B
5,07
13
Dariusz Kędra
I B
5,07
14
Patryk Prychodko
III A
5,06
15
Nella Dufek
I C
5,00
16
Weronika Domańska
II B
5,00
17
Justyna Walotek
II B
5,00
18
Julia Warmuz
II B
5,00
19
Aleksandra Markot
III B
5,00
20
Monika Kosmala
III B
4,94
21
Kamila Szadkowska
II A
4,93
22
Paulina Kida
II B
4,93
23
Adam Wojtala
II B
4,93
24
Weronika Sroczyńska
II B
4,93
25
Piotr Cieślik
I C
4,93
26
Krzysztof Wodecki
I C
4,93
27
Katarzyna Zarębska
I C
4,93
28
Adrian Nocoń
I B
4,87
29
Aleksandra Wójcik
I B
4,87
30
Jędrzej Piaskowski
II B
4,87
31
Wioletta Kasprzyk
II D
4,87
32
Adam Gurawski
III A
4,82
33
Agata Paterek
I A
4,80
34
Klaudia Rogozik
II A
4,80
35
Piotr Wojtala
I C
4,80
36
Jolanta Kopeć
III A
4,78
37
Mateusz Krawiec
III B
4,78
38
Wiktor Stachura
III B
4,78

 

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE

Gimnazjum nr 1

w roku szkolnym 2012/2013

 

Najlepszy absolwent Gimnazjum nr 1 - Jakub Kozłowski kl. III A

Najlepszy wynik na egzaminie gimnazjalnym - Jakub Kozłowski kl. III A

 

Najlepszy uczeń klas pierwszych - Julia Gawron kl. I B i Anna Kozłowska kl. I A

Najlepszy uczeń klas drugich - Zuzanna Dadziak kl.II D

       

 

 

Lp

Imię i nazwisko ucznia

klasa

średnia ocen

1

Jakub Kozłowski

III A

5,61

2

Katarzyna Stelmach

III A

5,50

3

Zuzanna Dadziak

II D

5,33

4

Kamil Nasiek

II D

5,29

5

Marta Gadowska

III A

5,28

6

Aleksandra Smaczyńska

II A

5,27

7

Aleksandra Rokicka

II D

5,27

8

Edyta Czerniakowska

III B

5,22

9

Anna Kozłowska

I A

5,21

10

Julia Gawron

I B

5,21

11

Alicja Mikołajek

II D

5,20

12

Patrycja Tometczak

II D

5,13

13

Justyna Walotek

I B

5,07

14

Klaudia Szczurek

II D

5,07

15

Kinga Całka

III B

5,06

16

Weronika Domańska

I B

5,00

17

Paulina Kida

I B

5,00

18

Kinga Stefanów

I B

5,00

19

Adam Gurawski

II A

5,00

20

Patryk Prychodko

II A

5,00

21

Kamil Bojakowski

III A

5,00

22

Dorota Pawlikowska

III A

4,94

23

Weronika Sroczyńska

I B

4,93

24

Julia Warmuz

I B

4,93

25

Adam Wojtala

I B

4,93

26

Katarzyna Piasecka

III B

4,89

27

Adam Kawaler

III D

4,89

28

Jędrzej Piaskowski

I B

4,85

29

Adam Haik

III B

4,83

30

Michał Piasecki

III B

4,83

31

Michał Wąsowski

III B

4,83

32

Aleksandra Markot

II B

4,80

33

Klaudia Rogozik

I A

4,79

34

Kamila Szadkowska

I A

4,79

35

Maciej Nędza

III A

4,78

36

Filip Bielecki

III D

4,78

37

Konrad Kowalski

III D

4,78

 

 

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE

Gimnazjum nr 1

w roku szkolnym 2011/2012
 

Kaczor Marcin  III A – 5,50

Nasiek Kamil I D - 5,46

Czerniakowska Edyta  II B – 5,33

 

 

L.P

NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA

KLASA

ŚREDNIA OCEN

1

Smaczyńska Aleksandra

1A

5,21

2

Wątor Adrianna

1A

4,93

3

Prychodko Patryk

1A

4,85

4

Muszak Kinga

1C

4,85

5

Nasiek Kamil

1D

5,46

6

Dadziak Zuzanna

1D

5,14

7

Tometczak Patrycja

1D

5,14

8

Mikołajek Alicja

1D

5,00

9

Rokicka Aleksandra

1D

5,00

10

Szczurek Klaudia

1D

4,85

11

Stelmach Katarzyna

2A

5,27

12

Kozłowski Jakub

2A

5,20

13

Gadowska Marta

2A

5,13

14

Bojakowski Kamil

2A

4,87

15

Czerniakowska Edyta

2B

5,33

16

Piasecka Katarzyna

2B

4,80

17

Kaczor Marcin

3A

5,5

18

Koźmińska Klaudia

3A

5,18

19

Mołas Paulina

3A

5,12

20

Husar Karolina

3A

4,93

21

Frej Kamil

3A

4,87

22

Strzelec Karolina

3A

4,87

23

Woźnica Samanta

3A

4,87

24

Lis Joanna

3A

4,81

25

Królicka Sandra

3D

5,31

26

Małek Klaudia

3D

5,13

27

Banasik Mariola

3D

5,06

28

Siewiorek Klaudia

3D

4,81

29

Banarska Aleksandra

3E

4,94

30

Milej Martyna

3E

4,94

 

 

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE

Gimnazjum nr 1

w roku szkolnym 2010/2011

I MIEJSCE

MARCIN KACZOR – 5,4
 


Klasa I A
KATARZYNA STELMACH 5,31
JAKUB KOZŁOWSKI 5,23
MARTA GADOWSKA 5,08

Klasa I B
EDYTA CZERNIAKOWSKA 5,31
KATARZYNA PIASECKA 4,84
KINGA CAŁKA 4,76

Klasa II A
MARCIN KACZOR 5,4
PAULINA MOŁAS 5,2
KAROLINA STRZELEC 4,93
KLAUDIA KOŹMIŃSKA 4,86
IWO BIELAN 4,80

Klasa II D
SANDRA KRÓLICKA 5,0
MARIOLA BANASIK 4,93
KLAUDIA MAŁEK 4,87

Klasa II E
ALEKSANDRA BANARSKA 4,87
MARTYNA MILEJ 4,93

Klasa III A

ALEKSANDRA LASKOWSKA 5,37
KAMIL STEFANÓW 5,31
ANETA KIDA 5,0
PIOTR SUWAŁA 4,93

KAMIL ZIETEK 4,93
PAULA MIKODA 4,87
KAROLINA SROCZYŃSKA 4,87

Klasa III B
ANETA ŚLĘŻAK 5,0

Klasa III D
KLAUDIA DWORNIK 4,83
ADRIAN MORAWSKI 4,79

 

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE

Gimnazjum nr 1

w roku szkolnym 2009/2010

I MIEJSCE

MARCIN KACZOR – 5,38

SZYMANEK KAMIL – 5,38


Klasa I A
MARCIN KACZOR 5,38
PAULINA MOŁAS 5,31
SAMANTA WOŹNICA 4,92
KLAUDIA KOŹMIŃSKA 4,76

Klasa I D
BANASIK MARIOLA 4,85
KRÓLICKA SANDRA 4,77

Klasa I E
MILEJ MARTYNA 4,85

Klasa II A
STEFANÓW KAMIL 5,12
LASKOWSKA ALEKSANDRA 5,06
KIDA ANETA 4,93
RYBAK KLAUDIA 4,87
SROCZYŃSKA KAROLINA 4,87
HUTYRA PAULINA 4,81
MIKODA PAULA 4,81
ZIĘTEK KAMIL 4,81

Klasa II B
ŚLĘZAK ANETA 4,93
KUCHARSKA ZUZANNA 4,81
MAZUR JAKUB 4,75

Klasa II D
DWORNIK KLAUDIA 4,94

Klasa III A

SZYMANEK KAMIL 5,38
JANICKI ROBERT 4,76

Klasa III B
FILIP MARTYNA 5,20
MAJCHRZAK PIOTR 5,06
SKRZYŃSKI DAMIAN 4,93
GWÓŹDŹ KINGA 4,86
SZOTA PATRYCJA 4,86
GIERAT KATARZYNA 4,80
SZAJNIAKOWSKI MIŁOSZ 4,80

Klasa III C
ALEKSANDRA WIERZCHOŃ 5,33
PATRYCJA WIERZCHOWSKA 5,27
MAGDALENA WOŹNICA 5,2
KLAUDIA KOCEL 5,2
MONIKA KOCZERGO 5,2
KAMILA TOMASZEWSKA 5,0
ANNA SKUTA 4,93

Klasa III D
GŁOGOWSKA ANNA 5,2
SOBOŃ MARTA 5,06
SŁUŻAŁEK MAŁGORZATA 4,93
SKOWROŃSKI MICHAŁ 4,86 


 

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE

Gimnazjum nr 1

w roku szkolnym 2008/2009

I MIEJSCE

Krzysztof Sosnowski


 

Klasa Ia
Paulina Hutyra -5.00
Aleksandra Laskowska - 5.00
Kamil Stefanów - 5.00
Klaudia Rybak - 4.85
Karolina Sroczyńska - 4.78
Kamil Ziętek - 4.78

Klasa Ib
Jakub Mazur - 4.86
Aneta Ślęzak - 4.85

Klasa Id
Klaudia Dwornik - 4.86
Adrian Morawski - 4.77

Klasa IIa
Kamil Szymanek - 4.78

Klasa IIb
Martyna Filip -5.00
Patrycja Szota - 5.00
Martyna Gucwa - 4.85
Piotr Majchrzak - 4.78

Klasa IIc
Patrycja Wierzchowska - 5.21
Aleksandra Wierzchoń - 5.14
Magdalena Woźnica - 5.07
Monika Koczergo - 5.00
Klaudia Kocel - 4.92
Kamila Tomaszewska - 4.92
Anna Skuta - 4.85

Klasa IId
Anna Głogowska - 5.07
Marta Soboń - 5.00
Małgorzata Służałek - 4.85

Klasa IIIa
Paulina Dróżdż - 5.20
Agnieszka Podsiadło - 4.93
Krystian Luty - 4.93
Klaudia Kasprzyk - 4.87
Karolina Mazur - 4.80

Klasa IIIb
Tomasz Tokarski - 5.00

Klasa IIIc
Krzysztof Sosnowski - 5.40
Sara Goc - 5.13
Klaudia Trzeciak - 5.13
Barbara Koźbiał - 5.00
Maria Świętek - 5.00
Sebastian Leśniak - 4.87
Piotr Blaszewski - 4.80
Paweł Chomiczewski - 4.80
Grzegorz Męczyński - 4.80
Bartosz Szkopiński - 4.80
Agnieszka Sławek - 4.80
Jan Wiszniewski - 4.80

Klasa IIId
Ewelina Dróżdż - 5.27
Gabriela Manjak - 5.00
Klaudia Nowak - 5.00
Olga Rumin - 4.93
Klaudia Magdziarz - 4.80



Rok szkolny 2007/2008



I MIEJSCE

Paulina Dróżdż i Martyna Filip



Klasa Ia
Kamil Szymanek - 4.93

Klasa Ib
Martyna Filip - 5.20
Piotr Majchrzak - 4.80

Klasa Ic
Monika Koczergo - 5.13
Aleksandra Wierzchoń - 5.07
Patrycja Wierzchowska - 5.07
Magdalena Woźnica - 5.00
Anna Skuta - 5.00
Klaudia Kocel - 4.93
Kamila Tomaszewska - 4.80

Klasa Id
Anna Głogowska - 4.93
Marta Soboń - 4.86
Paweł Sałata - 4.80

Klasa IIa
Paulina Dróżdż - 5.20
Krystian Luty - 4.93
Klaudia Kasprzyk - 4.87
Karolina Mazur - 4.80
Agnieszka Sławek - 4.80
Agnieszka Podsiadło - 4.79

Klasa IIc
Krzysztof Sosnowski - 5.07
Sara Goc - 5.00
Maria Świętek - 4.93
Bartosz Szkopiński - 4.93

Klasa IId

Ewelina Dróżdż - 5.10
Gabriela Manjak - 4.87
Olga Rumin - 4.80

Klasa IIIa
Adrian Krawczyk - 5.10
Adrianna Fert - 5.00
Patrycja Ciosek - 4.80
Marcin Łuba - 4.80
Anna Urbańska - 4.80

Klasa IIIb
Klaudia Kulka - 5.00
Justyna Iwanowska - 4.80
Gabriel Słonka - 4.80
Żaneta Wnęk - 4.80

Klasa IIIc
Feliks Gjunter - 5.00
Mateusz Gadowski - 4.93
Paulina Pietrzyk - 4.93
Izabella Filipek - 4.87
Daria Nawrot - 4.87
Daria Nawrot - 4.87

Klasa IIId
Sandra Jaros - 4.80

Klasa IIIe
Tomasz Jankowski - 5.13
Gabriela Zwolińska - 4.90
Szymon Kilian - 4.90
Paulina Duszyńska - 4.80



Rok szkolny 2005/2006



I miejsce
 
Aleksandra Męczyńska



Klasa Ia
Adrian Krawczyk - 4.76

Klasa Ic
Mateusz Gadowski - 4.77
Izabella Filipek - 4.77

Klasa Ie
Tomasz Jankowski - 4.85

Klasa IIa
Piotr Sołtys - 5.31
Mark Gjunter - 5.08
Anna Koza - 5.0
Paulina Teper - 4.92
Justyna Krakowiak - 4.85

Klasa IIb
Klaudia Gorzyńska - 5.07
Aleksandra Dudała - 5.0
Patryk Kopacz - 4.92

Klasa IIc
Monika Miękina - 4.92
Łukasz Szkopiński - 4.92
Anna Czupryna - 4.76

Klasa IIe
Małgorzata Rogala - 4.76
Kamila Bielecka - 4.76

Klasa IIIa
Aleksandra Flasza - 5.08
Joanna Nalikowska - 4.92
Magdalena Manjak - 4.83

Klasa IIIb
Mariusz Rajczyk - 5.25
Michalina Antos - 5.1
Agnieszka Kaczor - 5.1
Klaudia Fatyga - 5.0
Katarzyna Kula - 5.0
Marta Sokołowska - 4.92
Paula Puszczewicz - 4.92
Klaudia Mataczak - 4.75

Klasa IIIc
Aleksandra Mirowska - 5.0
Sebastian Włodarczyk - 5.0
Jolanta Bujak - 4.92
Patryk Gałuszka - 4.92
Livia Dworak - 4.75

Klasa IIId
Aleksandra Męczyńska - 5.5
Karol Nędza - 5.1
Agata Stokłosa - 5.0
Ilona Rycerz - 4.83
Monika Lidwa - 4.83
Kamila Kobus - 4.75

Klasa IIIe
Paulina Wróbel - 5.28
Marta Rochman - 5.07
Paweł Antas - 4.92
Mateusz Małota - 4.85
Tomasz Jagiełka - 4.85

Klasa IIIf
Marcin Murias - 5.42
Patrycja Petrykowska - 4.83


Rok szkolny 2004/2005


I miejsce
 
Aleksandra Męczyńska


Klasa Ia
Gjunter Mark - 5.15
Sołtys Piotr - 4,92
Koza Anna - 4.85
Roksana Boś - 4.77
Wasilewska Ewelina - 4.77

Klasa Ib
Gorzyńska Klaudia - 5.0
Kopacz Patryk - 4.95
Dudała Aleksandra - 4.78

Klasa Ic
Miękina Monika - 5.0
Szkopiński Łukasz - 4.95
Czupryna Anna - 4.84
Tasinkiewicz Alicja 4.84
Łukasik Magdalena 4.76

Klasa Ie
Bielecka Kamila - 4.76
Rogala Małgorzata - 4.76

Klasa IIa
Nalikowska Joanna - 5.0
Maniak Magdalena - 4.8
Flasza Aleksandra - 4.8

Klasa IIb
Rajczyk Mariusz - 5.07
Sokołowska Marta 5.0
Michalina Antos - 4.92
Fatyga Klaudia - 4.92
Kaczor Agnieszka - 4.92
Puszczewicz Paula - 4.91
Kula Katarzyna - 4.76
Mataczak Klaudia - 4.76

Klasa IIc
Bujak Jolanta - 4.76
Mirowska Aleksandra - 4.76
Włodarczyk Sebastian - 4.76

Klasa IId
Męczyńska Aleksandra - 5.3
Kobus Kamila - 4.8
Stokłosa Agata - 4.8

Klasa IIe
Rochman Marta - 4.85
Podbielska Marta - 4.85
Wróbel Paulina - 4.85
Małota Mateusz - 4.77

Klasa IIf
Murias Marcin - 5.1
Petrzykowska Patrycja - 4.8

Klasa IIIa
Musiał Adrian - 5.1
Kapkowska Magdalena - 4.8
Krupa Mariusz - 4.8
Moś Anna - 4.8

Klasa IIIb
Chabińska Monika - 4.76
Przetacki Kamil - 4.76

Klasa IIIc
Musiał Marlena - 5.15
Stelmańska Sylwia - 5.15
Stelmańska Patrycja - 5.15
Kulej Malwina - 5.15
Majcher Karina - 5.0
Witek Martyna - 5.0
Zegan Marta - 4.85
Karendał Piotr - 4.85
Lechkun Magdalena - 4.76

Klasa IIId
Chyla Anna - 5.23
Batugowska Kasia - 4,92
Witelus Klaudia - 4,76

Klasa IIIe
Jamróz Mateusz - 5.0
Sońska Anna - 4.76