SmodCMS

Nasi Uczniowie

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

KLASY I

 

 

 

Klasa 1 a 

Wychowawca Ewa Stańko
Uczniowie: Adamczyk Adrian, Bakowski Jakub, Ciszewski Kamil, Duraj Ewelina, Gucwa Justyna, Iwan Klaudia, Kaczmarska Kinga, Kapral Jakub, Krząpa Maciej, Krzysztofik Oskar, Kubiak Adrian, Muszyński Krzystof, Myśliwiecki Radosław, Obajtek Łukasz, Obruśnik Patrycja, Ociepka Mikołaj, Piotrowska Dominika, Radoszewski Michał, Sanecki Dariusz, Sikorski Mateusz, Stankiewicz Sebastian, Tabor Wiktoria, Tołysz Oliwia, Zegadło Damian, Żmuda Kacper.  

 

 

 

 

 
 

Klasa 1  b

Wychowawca Magdalena Łacińska-Ogórkiewicz
Uczniowe: Baryś Dominik, Bednarz Oliwia, Bławat Dominika, Bojakowski Patryk, Bugaj Mateusz, Cieślikowska Paulina, Głąb Hubert, Grolik Wiktoria, Grot Gabriel, Handerek Filip, Jaskulski Szymon, Jeziorowska Karolina, Kaniewski Piotr, Kryszczyńska Karolina, Laufer Krystian, Mandecka Oliwia, Maruszyj Aleksandra, Matysek Katarzyna, Pełka Julia, Piechocińska Alicja, Pilarz Lena, Wartak Jan. 

 

 

 

 

 

 

Klasa 1  c

Wychowawca Agnieszka Jurczak
Uczniowe: Bergtraum Kamil, Bochenek Patrycja, Czechowicz Julia, Czyżycki Mateusz, Fijałkowski Jakub, Górnik Michał, Iwan Adrian, Jasieniak Patryk, Jędrzejczyk Gabirel, Kaszuba Wiktoria, Kiepiel Michał, Kostecki Kacper, Kowalski Patryk, Maj Michał, Nowak Mariusz, Pardej Julia, Popczyk Karolina, Rajda Nicole, Sosnowski Łukasz, Staśkiewicz Wiktoria, Stryniak Krystian, Tuszycka Alicja, Wąs Mateusz, Zielińska Matylda. 

 

 

 

 

 

Klasa 1  d

Wychowawca Joanna Waszkiewicz
Uczniowe: Bagiński Patryk, Capiga Marta, Domoń Patryk, Gala Wiktoria, Gałęza Oliwia, Jachimowski Przemysław, Kopysta Klaudia, Kordecki Aleksander, Kotasiński Krystian, Kozieł Nicole, Kozłowski Patryk, Kurach Urszula, Ligocka Weronika, Majkiewicz Jakub, Milej Natalia, Nowak Szymon, Padoł Patryk, Placek Patrycja, Sierka Aleksandra, Stępień Michał, Stochel Klaudia, Swoboda Jakub, Szymańska Anna, Wałaszek Rafał, Wiktorowski Piotr.
 
 
 
 
 
 
 
 

Klasa 2  a

Wychowawca Agnieszka Kowalczyk
Uczniowe: Adamus Mateusz, Cencek Kacper, Chechelska Aleksandra, Dębicki Kamil, Hrustek Marta, Kapkowska Magdalena, Kapuśniak Piotr, Kasperek Łukasz, Konieczna Nicola, Krzysztofik Dawid, Kuszper Jakub, Michałek Przemysław, Ochman Mateusz, Paterek Agata, Pawlak Maria, Pluta Dominik, Skrok Karolina, Stachura Wiktor, Tercjak Kamil, Wachel Kamil, Walczak Piotr, Włosińska Agnieszka, Zasada Sara.
 

 

 

 

 

Klasa 2  b

Wychowawca  Joanna Prychodko
Uczniowe: Bartnik Natalia, Bogdański Grzegorz, Borowiec Justyna, Chałupko Karolina, Danielska Karolina, Kędra Dariusz, Kołodziej Konrad, Kozak Wiktoria, Krawiec Agnieszka, Kwiecień Kornelia, Laskowska Paulina, Mordas Adrian, Mularczyk Paulina, Nocoń Adrian, Pałęza Karol, Piętka Angelika, Posłuszny Michał, Puchała Julia, Walczak Kamila, Widórski Sebastian, Władyka Daria, Wójcik Aleksandra, Zgrzywa Rafał, Zwarycz Alicja, Żurańska Wiktoria.
 

 

 

 

Klasa 2 c

Wychowawca Marta Archmna-Orczykowska
Uczniowe: Baj Arkadiusz, Bargieł Anna, Bartosiński Kamil, Biłas Jakub, Bober Monika, Cieślik Piotr, Dróżdż Szymon, Duffek Nela, Gala Daniel, Gałka Wiktoria, Gębczyńska Sandra, Grabowska Roksana, Guzik Bartosz, Jałowiec Kamila, Jochymczyk Wiktor, Leśniak Aleksy, Mucha Marcelina, Nowak Filip, Ochenduszko Kamila, Pniak Anna, Pytel Aleksandra, Szczepańska Kamila, Szostak Natalia, Wodecki Krzysztof, Wojtala Piotr, Zarębska Katarzyna.  

 

 

 

Klasa 2  d

Wychowawca  Ilona Jeziorowska
Uczniowe: Adamus Klaudia, Ambrozik Mateusz, Binczycka Anna, Bodzioch Daniel, Bucki Oskar, Chabińska Nicol, Chrzanowska Wiktoria, Cudak Aleksandra, Czepielewicz Dawid, Dróżdż Weronika, Dworak Kacper, Gil Aleksandra, Gilski Dawid Golec, Cyprian Grzegolec, Dawid Gwóźdź, Mikołaj Jóźwiak, Emil Lichosyt, Paweł Musiał Kamil, Natkaniec Michał, Popławski Dominik, Ruta Aleksandra, Siewniak Sara, Student Gabriela, Wojciechowski Michał. 

 

 

 

 

 

Klasa 3  a

Wychowawca  Jolanta Bartocha
Uczniowe: Andrzejak Adrian, Baniak Sebastian, Bigos Marcin, Bobowiec Tomasz, Boroń Tamara, Długosz Anna, Kapral Tomasz, Kirsanow Katarzyna, Korżak Wiktoria, Kotasińska Roksana, Kozłowska Anna, Kozon Paulina, Krupiński Michał, Kucharska Oliwia, Piątkowski Szymon, Rogozik Klaudia, Różycki Rafał, Rusek Angelika, Słupik Justyna, Szadkowska Kamila, Torba Wiktoria, Wojtyniak Bartosz, Zieliński Mariusz. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Klasa 3  c

Wychowawca  Joanna Hejczyk-Zubień
Uczniowe: Chajdys Oskar, Czarnecki Tomasz, Dziekan Karolina, Góral Wiktoria, Grzywna Maciej, Jałocha Klaudia, Klusek Krystian, Marcinkowska Natalia, Plak Daniel, Przybylak Kamila, Pyclik Weronika, Sałga Szymon, Sosiński Kacper, Stolarska Weronika, Szymczak Kacper, Witas Kacper, Woźniak Damian, Żak Dorian.
 
 
 
 
 
 
 

 

Klasa 3  d

Wychowawca  Marta Kędzior-Rogala
Uczniowe: Cepak Wiktoria, Ciupa Kamil, Cytarzyńska Karolina, Grzesikowski Jakub, Hankus Zuzanna, Hirsch Kaludia, Jadański Mateusz, Jupowicz Patryk, Kasprzyk Wioleta, Mesjasz Piotr, Możdżonek Przemysław, Oziębło Kamil, Pisarska Paulina, Rusek Artur, Sanecka Sandra, Szkriba Katarzyna, Wysoczarska Magda. 

 

 

 

 

 

     

 

Rok szkolny 2013/2014

 

KLASY I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASY II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASY III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2011/2012

 

KLASY I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 KLASY II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASY III